• یکشنبه ۱۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-3074-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

گلایه رییس کمیسیون تلفیق شورای شیراز از رفتار شهرداری با سرمایه‌گذار

رییس کمیسیون تلفقی شورای شیراز به شدت از رفتار کارکنان و مسئولان شهرداری با سرمایه‌گذاران در این شهر ابراز گلایه کرد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، مقیمی یکشنبه 13 اسفند در جلسه با مسئولان شهرداری منطقه‌ی 6 شیراز، گفت: متاسفانه شواهدی وجود دارد که در این منطقه با سرمایه‌گذار خوب برخورد نمی‌شود.

او گفت: امروز یکی از بزرگترین پروژه‌های سرمایه‌گذاری در منطقه‌ی 6 شیراز اجرایی شده است حال آنکه شهرداری برخوردهای زشتی با این سرمایه‌گذار داشته و دارد.

مقیمی با بیان اینکه شهرداری با رفتاری نامناسب اجازه اجرای بخشی از طرح مد نظر سرمایه‌گذار را نداده است، گفت: برای انتقال کابل برق از عرض خیابان که نیاز به حفاری دارد، شهرداری از سرمایه‌گذار 2 میلیارد تومان مطالبه کرده و بعد از اعتراض عدد را به نصف کاهش داده است!

او با طرح این ادعا که هزینه‌ی تخریب آسفالت و حفاری عرض خیابان برای عبور کابل برق شاید حدود 50 میلیون تومان باشد، گفت: چرا باید یک سرمایه‌گذار یک میلیارد تومان برای کاری که هزینه‌ی آن 50 میلیون است بپردازد؟

مقیمی اضافه کرد: این سرمایه‌گذار قرار بود که در جنوب شیراز پروژه‌ای بزرگ را اجرا کند؛ اما همین رفتارها او را منصرف کرده تا سرمایه‌اش را به کیش ببرد و آنجا هزینه کند.

این عضو شورای اسلامی شهر با بیان اینکه طی ماه‌های گذشته شهرداری این سرمایه‌گذار را 4 و نیم میلیارد تومان جریمه کرده است، گفت: این در حالی است که سرمایه‌گذار یاد شده زمینه‌ی اشتغال تعدادی از مددجویان بهزیستی را در پروژه‌اش فراهم کرد.

مقیمی گفت: آنقدر این سرمایه‌گذار را اذیت کرده‌اند که برای تامین برق مورد نیاز خود متوسل به خرید ژنراتور از خارج کشور شده است!!

رییس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر شیراز خواستار رسیدگی به این موضوع و اصلاح رفتارهای این چنینی با سرمایه‌گذاران در شیراز شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: