• چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-5214-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

عضو شوراي اسلامي شهر شيراز:

سناريوي كوتاه مدت براي ايمني شهر جوابگو نیست

عضو شوراي اسلامي شهر شيراز گفت: هرگز سناريوي كوتاه مدت براي ايمني در سطح شهر جوابگو نبوده كه امروز ضرورت دارد با تهيه و اجراي برنامه هاي بلند مدت به تحقق شهري ايمن كمك كنيم .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، مهدي حاجتي چهارشنبه ١٦ اسفند در همايش شهر ايمن تقویمي عمل كردن و دچار مناسبت‌هاي تقويمي شدن را امري نگران كننده دانست و بيان كرد: وقتي به چهارشنبه آخر سال نزديك مي‌شويم دنبال اقدامات اورژانسي مي‌رويم؛ تا چه زماني مي خواهيم تن به مناسبت هاي تقويمي دهيم؟

او با تاكيد بر اينكه بايد بين مردم و شادي و نشاط يك پيوند برقرار كرد، گفت: گاهي در مقاطعي از سال به جنگ با شادي مردم رفته ايم كه بعضا عامدانه نبوده؛ مردم در اين صورت شادي را در تقابل جمعي با خود مي بينند و این باعث مي شود كه فرهنگ هاي اصيل و دراز مدت را با شادي رها كنند كه اين نمود تقابل با شادي جمعي جامعه است .

حاجتي با طرح سئوالي مبني بر اينكه چه ايرادي دارد كه آتش نشانان هم گرد همان آتشي جمع شوند كه مردم در حال شادي هستند؟ تاكيد كرد: در يك سناريوي بلند مدت بايد در تقويم چهارشنبه سوري اقدمات موثري در دستور كار قرار گيرد تا به اجبار نخواهيم استرس نزديك شدن به مقاطع تقويمي را تحمل كنيم .

اين عضو شوراي اسلامي شهر شيراز يادآور شد: از طريق ياوران شورا تلاش خواهيم كرد اقداماتي اجرايي را در دستور كار قرار دهيم .

حاجتي ابراز اميدواري كرد كه روزي مقوله امنيت و ايمني در جامعه به حدي برسد كه هيچ انساني در قالب لباس آتش نشاني قرباني نشود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: