• پنجشنبه ۱۷ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-4574-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون شهرداری شیراز عنوان کرد:

نوروز 97 شیرازی متفاوت خواهیم داشت/
تاثیر فزاینده پروژه‌ها بر جذابیت شیراز

  معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با اشاره به اقدامات اصلاحی، زیباسازی، گلکاری و ... در آستانه‌ی سال جدید، تاکید کرد که نوروز 97 شهروندان شیراز و گردشگران با شیرازی متفاوت روبرو خواهند بود.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، حسین آرگیو، پنجشنبه 17 اسفند در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی منطقه‌ی 9 شهرداری شیراز، گفت: با توجه به تاکیدات شهردار و شورای محترم، اقداماتی در دستور کار قرار گرفته است تا شاهد زیبایی بیشتر شیراز باشیم.

او گفت: اقدامات ارزنده‌ای همچون گل آرایی، لکه گیری معابر، مرمت و رنگ آمیزی تک لبه‌ها و روکش آسفالت در موارد مورد نیاز و بیش از این، در آستانه استقبال از نوروز توسط شهرداری انجام شده و تداوم دارد تا بر زیبایی های بالقوه این شهر افزوده شود.

آرگیو همچنین بر لزوم ارتقای کیفیت پروژه‌های عمرانی شیراز تاکید و با بیان اینکه پروژه‌های اجرا شده در شیراز باید زبانزد خاص و عام باشد، گفت: در تمام پروژه‌ها ابعاد فنی و زیبایی باید مد نظر قرار گیرد.

او با بیان اینکه محور چنارراه‌دار شیراز یکی از نقاط دارای جاذبه‌های ذاتی و طبیعی در این شهر محسوب می‌شود، تاکید کرد که اقدامات شهرداری باید به‌گونه‌ای باشد که بر زیبایی طبیعی آن بیفزاید.

آرگیو، زیبایی ورودی‌های شیراز را دارای اولویت دانست و گفت: سال آینده عملیات اجرایی بزرگراه گل‌بهار در طرح توسعه‌ی جنوب و با اولویت محرومیت‌زدایی از نقاط کمتر برخوردار در منطقه‌ی 9 شهرداری شیراز آغاز می‌شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با تاکید بر اینکه باید پروژه‌هایی که تعریف شده بر جذابیت‌های این کلانشهر بیفزاید، گفت: شیراز شهری توریستی، فرهنگی، تاریخی و مذهبی با جاذبه‌های منحصر به‌فرد است لذا اقدامات عمرانی باید تاثیری فزاینده بر داشته‌های این شهر داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: