• جمعه ۱۸ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-4774-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

آغاز ساخت مجتمع گردشگری لاور در شهرستان مهر

عملیات اجرایی مجتمع گردشگری "لاور" در شهرستان مهر با حضور استاندار فارس آغاز شد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، همزمان با برگزاری همایش ریحانه‌النبی در بزرگداشت مقام حضرت فاطمه‌زهرا(س) در مهر، عملیات اجرایی احداث مجتمع گردشگری لاور در این شهرستان آغاز شد.

استاندار فارس در مراسم آغاز ساخت این مجتمع گردشگری گفت: توسعه گردشگری باید توام با حفظ محیط زیست و منابع طبیعی و در جهت ایجاد اشتغال پایدار باشد .

اسماعیل تبادار گردشگری را یکی از ظرفیت های در خور توجه در استان فارس دانست و با تاکید بر ضرورت پرداختن به این ظرفیت در ابعاد مختلف این استان، افزود: البته باید همواره در توسعه گردشگری حفظ محیط زیست و طبیعت پیرامونی طرح‌های گردشگری را مد نظر قرار دهیم.

او گفت: این پروژه( مجتمع لاور) به جهت حرکت منطقه به سمت توسعه صنعتی از نیازهای ضروری آینده مردم و کارکنان صنایع برای گذراندن اوقات فراغت خواهد بود .

تبادار با بیان اینکه استان فارس با دارا بودن 4 اثر ثبت شده بین المللی و 2800 اثر ثبت شده ملی یکی از قطب های مهم گردشگری کشور محسوب می شود، توسعه این حوزه را زمینه ای مناسب برای پیشرفت استان دانست .

وی با اشاره به اینکه مجموعه گردشگری لاور در شهرستان مهر به مناطق بزرگ صنعتی همچون عسلویه، منطقه ویژه صنایع انرژی بر لامرد و منطقه صنعتی مهر نزدیک است، گفت: وجود این مجموعه گردشگری برای استفاده همه مردم به ویژه کارشناسان و افرادی که در این مجموعه های صنعتی مشغول به فعالیت هستند، ضروری است و در کنار آن موجب حفظ محیط زیست و توسعه فضای نشاط اجتماعي و رونق اقتصادي سبز خواهد شد.

استاندار فارس با تاکید بر اینکه پیشرفت ماهیانه مجتمع گردشگری لاور شهرستان مهر را پیگیری خواهد کرد از مسئولان مربوطه خواست در تسریع روند تکمیل این پروژه کوشا باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: