• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-5474-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

نایب رئیس کمیسیون تلفیق مجلس خبر داد:

پیش‌بینی 500 میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات جوایز صادراتی

نایب رئیس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی از پیش‌بینی 500 میلیارد تومان اعتبار در بودجه‌ی سال آینده برای تحقق مطالبات جوایز صادراتی خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، رحیم زارع که در مجمع بسیج کارگری استان فارس سخن می‌گفت، با تاکید بر لزوم تقویت صنعت و حمایت از تولید صادرات محور، گفت: در بودجه سال آينده بيش از 500 ميليارد تومان براي تحقق مطالبات جوايز صادراتي درنظرگرفته شده است .

رئيس مجمع بسيج كارگري فارس گفت: امروز بسيج كارگري، دلسوزانه در حوزه توليد و صنعت ورود كرده و با حركتی جهادي به دنبال ارتقاي اين بخش است .

نماينده مردم شهرستان‌هاي آباده خرمبيد و بوانات درمجلس شوراي اسلامي تاکید کرد که در كمسيون‌هاي تلفيق و اقتصادي موارد حمايتي متعددي در لايحه بودجه سال آينده پيش بيني شده است.

وی با اشاره به مطالبات تعدادي از واحدهاي صنعتي از شركت‌هاي وابسته به يكي از وزارتخانه ها اضافه کرد: در اين زمينه بانك مركزي اعتباراتي را در نظر گرفته و اميدواريم بزودي بخشي از مطالبات پيمانكاران و شركت هاي استان فارس پرداخت شود .

نایب رئیس كمسيون تلفيق مجلس شورای اسلامی در ادامه از در نظر گرفتن منابع در قالب اوراق تسهيل براي پرداخت مطالبات پيمانكاران از دولت خبرداد و گفت: اميدواريم اين شيوه بتواند اثرگذاري مناسبي در حفظ توليد و اشتغال داشته باشد .

زارع در ادامه با اشاره به مخالفت نمايندگان مجلس با افزايش قيمت حامل هاي انرژي و نيز افزايش بهاي آب و برق و گاز، گفت: در اين زمينه درآمدهاي جديدي براي دولت شناسايي شد و در اختيار دولت قرار گرفت تا قیمت حامل‌های انرژی گران نشود .

عضو مجمع نمایندگان فارس در مجلس شورای اسلامی گفت: افزايش 550 ميليارد توماني رديف اعتبارات ملي استان فارس، افزايش رديف اعتبارات راه آهن شيراز- بوشهر به 118ميليارد تومان، افزايش سهم استان فارس از محل اعتبارات محروميت زدايي قرارگاه محروميت زدايي قرب كوثر و كاهش 120 ميليارد توماني ميزان ماليات تكليفي وصولي براي سال آينده از مواردی است که با تلاش نمایندگان فارس در لایحه‌ی بودجه‌ی 97 پیش‌بینی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: