• پنجشنبه ۱۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-281-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان فارس:

ماهیانه 40 هزار مترمربع به فضای ورزشی فارس اضافه می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس مدعی شد که هر ماه حدود 40 هزار مترمربع به فضای ورزشی در این استان افزوده می‌شود!

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، حیدرعلی کامیاب در مراسم تجلیل از اعضای هیئت‌های ورزشی، سمن‌ها و مسئولان اداره‌های همکار با ورزش و جوانان جهرم، گفت: به طور متوسط ماهانه ۳تا ۴۰هزار متر مربع اماکن ورزشی در استان فارس افتتاح می‌شود .

وی همچنین با اشاره به اینکه طی برنامه‌ی پنجم توسعه، کل اعتبارات عمرانی حوزه ورزش شهرستان جهرم 10 میلیارد تومان بوده است، گفت: این اعتبارات سال گذشته به 7 میلیارد تومان کاهش یافت و پیش‌بینی می‌کنیم امسال باز به 10 میلیارد تومان برسد.

کامیاب خاطرنشان کرد: مسئولان شهرستان جهرم به حوزه ورزش نگاه ویژه ای دارند و موضوع عدالت محوری در حوزه ورزشی این شهرستان به خوبی شکل گرفته است .

مدیرکل ورزش و جوانان فارس قول داد که خوابگاه ورزشی شهرستان جهرم هفته‌ی دولت افتتاح ‌شود تا این شهرستان هم بتواند میزبان مسابقات استانی و کشوری باشد.

رئیس اداره‌ی ورزش و جوانان شهرستان جهرم نیز با بیان اینکه 6 هزار ورزشکار سازمان یافته و 37 هیئت ورزشی در این شهرستان فعالیت های ورزشی را با کسب مقام های کشوری و استانی انجام می دهند، گفت: شهرستان جهرم در حوزه ورزش موفق عمل کرده به طوری که در این حوزه علاوه بر اینکه فرماندار ویژه شهرستان به عنوان فرماندار برتر استان شناخته شد اداره ورزش و جوانان این شهرستان به عنوان اداره ورزش و جوانان برتر استان و 3 سمن برتر نیز به عنوان سمن های برتر استان فارس معرفی شدند .

خداجو همچنین با اشاره به اینکه 50 درصد هیئت های ورزشی شهرستان، هیئت های ورزشی برتر شناخته شده اند گفت: این شهرستان میزبان 4 مسابقه کشوری و 150 مسابقه داخلی بوده که طی آن 140 نفر از ورزشکاران به مسابقات استانی و 60 نفر نیز، به مسابقات تیمی استان اعزام شده اند .

وی افزود: 26 نفر از شهدای شهرستان از ورزشکاران بوده اند که در آینده نزدیک یادواره شهدای ورزشکار برگزار خواهد شد .

فرماندار ویژه شهرستان به تخصصی شدن سالن های ورزشی اشاره کرد و گفت: سالن چندمنظوره ورزشی ویژه بانوان به زودی ساخته خواهد شد .

علیرضا صحرائیان با بیان اینکه در خصوص تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی در شهرستان جهرم در سال گذشته اقدامات خوبی انجام شد گفت: ایجاد زیرساخت های ورزشی می تواند زمینه نشاط و شادی بین جوانان را فراهم کند که نتیجه آن وجود جامعه ای سالم خواهد بود .

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم حوزه ورزش را مهمترین حوزه عنوان و اضافه کرد: اگر کسی بخواهد در حوزه ورزش مسئولیت بپذیرد علاوه بر اشراف کامل بر کار و صبورانه عمل کردن باید ارتباط خوبی با مسئولان این حوزه داشته باشد تا با همدلی و همراهی خدمات مناسبی به مردم ارائه شود .

محمدرضا رضایی با اشاره به اینکه امکانات کشور محدود است گفت: مدیری، مدیر خوب است که در این شرایط بتواند موفق عمل کند و ما باید به سمت جذب مدیران جهادی برویم؛ مدیرانی که به دنبال منافع شخصی و حزبی نباشند؛ مدیرانی که ویژگی مدیران انقلابی دوران جنگ را داشته باشند و خالصانه برای مردم قدم بردارند .

رئیس کمیسیون عمران مجلس همچنین به ساخت سالن های تخصصی ورزشی اشاره کرد و گفت: سالن تخصصی ورزشی بانوان شهرستان در برنامه توسعه ورزش شهرستان جهرم قرار گرفته است تا بانوان نیز بتوانند با امکانات و تجهیزات بهتری به فعالیت های ورزشی بپردازند .

رضایی بسیج را به عنوان یک نهاد مردمی یاد کرد و افزود: 12 سالن ورزشی شهرستان با اعتبارات بسیج ساخته شده و در اختیار ورزشکاران قرار گرفته است تا ورزش شهرستان تقویت شود و شاهد پویایی و سلامت جامعه باشیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: