• شنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-2480-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معرفی هنرمند شهید شاخص فارس در آستانه هفته هنر انقلاب اسلامی

مسئول سازمان بسیج هنرمندان فارس، شهید " هاشم خوش اندام" را به‌عنوان شهید شاخص هفته‌ی هنر انقلاب اسلامی استان فارس در سال 97 معرفی کرد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی حوزه‌ی هنری فارس، نیما زارع ، گفت: استان فارس 110 شهید هنرمند را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است و سازمان بسیج هنرمندان فارس هر سال یک شهید را به عنوان شهید شاخص سال انتخاب و معرفی می‌کند.

او با بیان اینکه انتخاب شهید شاخص بر اساس الگو و ملاک هایی است، گفت: سال 97، شهید هاشم خوش اندام به عنوان الگوی و شاخصه برای اهالی هنر و علاقمندان انتخاب شده است.

زارع گفت: هنرمند شهید هاشم خوش اندام سال 1346 در خانواده ای مذهبی متولد شد و از همان آغاز کودکی آموختن مسائل دینی و اخلاقی را آغاز کرد.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان فارس گفت: شهید خوش اندام در گروه مقاومت مسجد آقا احمد ثبت نام کرده و در این مسجد به کارهای تبلیغاتی نظیر دیوار نویسی می‌پردازد و هنوز در و دیوار مسجد و محله، منظری چشم نواز از زیبایی روح آن عزیز را با خود دارد.

زارع خاطرنشان کرد: نکته مهم در زندگی این بسیجی هنرمند شهید آن است که در عملیات کربلای 5 و در حال نماز، هنر شهادت را تجربه کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: