• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-1076-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئیس دانشگاه پیام نور فارس:

برای تحقق شعار سال همه وظیفه دارند

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس گفت: برای تحقق شعار سال، نباید از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرد بلکه همه وظیفه دارند و باید احساس مسئولیت کرده و تلاش کنند .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام‌نور استان فارس عبدالرسول قرائتی گفت: بررسی وضعیت کشورهای توسعه یافته نشان می دهد که این کشورها به توان داخلی خودشان متکی بوده و با خودباوری به پیشرفت وتوسعه دست یافته اند .

وی که در جمع کارکنان دانشگاه پیام‌نور فارس سخن می‌گفت، وظیفه دانشگاهیان را درتحقق شعار سال، بسیار حیاتی و مهم عنوان و اضافه کرد: دانشگاه ها، مرکز فکر، اندیشه و دانش محسوب می‌شوند و می‌توانند راهگشای بسیاری از مشکلات کشور باشند .

قرائتی با تاکید براهمیت صرفه جویی در دانشگاه، به برخی از موفقیت های کسب شده توسط دانشگاه پیام‌نور فارس در سال گذشته اشاره و اضافه کرد: دانشگاه پیام نور استان فارس در جذب اعتبارات، احداث و تکمیل فضاهای آموزشی واداری، جذب کمک های خیرین، جذب دانشجو، تبدیل وضعیت کارکنان، برگزاری استارتاپ ها، حوزه های فرهنگی ، ورزشی و سایر بخش‌ها در رتبه برتر کشور قرار گرفته است .

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس گفت: با تلاش‌های انجام شده هم اکنون 26 هسته فناور در مراکز و واحدهای این دانشگاه در سراسر فارس راه‌اندازی شده است .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: