• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-3080-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رییس سازمان بسیج هنرمندان فارس:

بعضی صحنه‌ها در نوروز شیراز دل امت حزب‌الله را به‌درد آورد

رییس سازمان بسیج هنرمندان استان گفت: در ایام نوروز شهر شیراز شاهد صحنه‌های بدی بود که دل امت حزب الله را به درد آورد .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس نیما زارع عصر دوشنبه 20 فروردین در مراسم تجلیل از هنرمندان بسیجی که به مناسبت هفته‌ی بزرگداشت هنر انقلاب اسلامی برگزار شد، گفت: شهرداری و معاونت فرهنگی شهرداری در نوروز زحمات زیادی را خصوصا در مناطق حاشیه‌ای شهر متحمل شدند.

وی اضافه کرد: اما غفلت از بعضی اتفاقات و صحنه‌ها باعث شد برخی سوءاستفاده کرده و اعمال زیرزمینی را به روی صحنه‌های شهر بیاورند؛ این شرایط امکان دارد به دیگر شهرها هم تسری یابد.

زارع ضمن تاکید براینکه باید به دنبال کار فرهنگی صحیح بود، گفت: اگر چنین اتفاقی در آینده رخ دهد، ما در مجموعه‌ی خود یقینا انقلابی ورود خواهیم کرد.

او خطاب به مسئولان گفت: اگر که دوستان دستشان خالی است امروز در استان فارس بیش از 5 هزار بسیجی هنرمند در رشته‌های مختلف فعالیت می‌کنند و می‌توانند یاری رسان باشند.

زارع تصریح کرد: بچه‌های انقلابی بر نمی تابند که چند نفر معلوم الحال به اسم حاکمیت اعمالی انجام دهند و فضا برای سوء استفاده کنندگان مهیا شود.

در این مراسم ضمن قدردانی از خانواده‌های شهیدان فیروزی و خوش‌اندام، بسیج هنرمندان شهرستان‌های داراب، جهرم، لار و سروستان به‌عنوان سازمان‌های برتر معرفی شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: