• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-581-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیر کل ورزش و جوانان فارس:

نگاه دولت به مناطق روستایی با هدف محرومیت زدایی است

مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت: سیاست و نگاه دولت تدبیر و امید در خصوص مناطق روستایی، عدالت محوری، محرومیت زدایی و مرتفع کردن مشکلات روستائیان است.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های ورزشی شهرستان خنج در جنوب استان فارس، گفت: امروز خوابگاه ورزشی شهرستان خنج که مدت‌ها مردم در انتظار افتتاح آن بودند به بهره برداری رسید.

کامیاب افزود: این خوابگاه یکصد نفره یکی از مهمترین و نیازهای اساسی هر شهرستان است که برای برگزاری مسابقات استانی و کشوری محل اقامتی خوبی برای ورزشکاران خواهد بود .

او با بیان اینکه پروژهای در حال احداث زیادی در جنوب فارس داریم، گفت: زمین چمن مصنوعی خنج و سالن چند منظوره چاه‌توس، امسال به بهره برداری می رسد؛ این زیر ساخت ها سرانه ورزشی این شهرستان را ارتقا می دهد .

کامیاب با بیان اینکه امسال در هفته‌ی دولت چندین پروژه‌ی ورزشی دیگر در فارس و خصوصا مناطق روستایی افتتاح می‌شود، گفت: امسال عملیات اجرایی خانه جوان خنج آغاز خواهد شد و امیدواریم اوایل سال 98 آماده بهره‌برداری باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس در جمع مردم و مسئولان بیرم لار نیز گفت: متاسفانه در سنوات گذشته کم لطفی‌های زیادی به این بخش شده است.

او گفت: یکی از مشکلات استان فارس در حوزه های مختلف بخصوص ورزشی عدم توزیع عادلانه سرانه ورزشی بود.

کامیاب با بیان اینکه اولویت‌بندی مناسبی در توزیع امکانات و زیرساخت‌های ورزشی مد نظر دولت تدبیر و امید است، گفت: استارت ساخت زمین چمن ورزشگاه بیرم با هزینه ای معادل دو میلیارد تومان در همین راستا انجام می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس با بیان اینکه با مشارکت مردمی کارهای بیشتری در ارتقای سرانه ورزشی انجام می‌شود، گفت: چنانچه دهیاران و بخشدران بتوانند در روستاهای خود زیرسازی را انجام دهند ما هم با سرعت می‌توانیم کار ایجاد زمین چمن مصنوعی را انجام دهیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: