• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-384-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرماندار جهرم تاکید کرد:

لزوم استفاده از تولیدات ایرانی در نهادهای دولتی شهرستان جهرم

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم از همه مسئولان اداره های این شهرستان درخواست کرد که برای خرید و تهیه تجهیزات اداره‌های مربوط از کالاهای ایرانی استفاده کنند .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، علیرضا صحرائیان، امروز ۲۲ فروردین ماه در جمع خبرنگاران گفت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از کالای ایرانی به مردم و مسئولان شهرستان جهرم پیشنهاد می‌شود که جهت ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در شهرستان و کشور از کالاهای ایرانی استفاده کنند تا زمینه اشتغال تعداد بیشتری از جوانان کشورمان فراهم شود .

صحرائیان افزود: در خصوص تهیه جوایز و هدایا علاوه بر تأکید بر استفاده از کالاهای ایرانی از مسئول اداره‌ی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان جهرم می‌خواهیم انواع صنایع دستی شهرستان را به همراه نشانی تولیدکنندگان به اداره‌ها ارسال کنند تا برای تهیه‌ی هدایا و جوایز از صنایع دستی تولیدی شهرستان استفاده شود .

وی خاطر نشان کرد: با تهیه و خرید صنایع دستی علاوه بر رونق اقتصادی، شهرستان جهرم نیز در سطح استان و کشور و حتی جهان بیشتر معرفی و شناخته می‌شود .

صحرائیان از تولیدکنندگان نیز خواست، با تولید کالاهای با کیفیت و با دوام، زمینه بیشتر جذب مردم را برای استفاده از کالاهای ایرانی فراهم کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: