• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-7214-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

تجلیل از دست‌اندرکاران ستاد خدمات سفر شهرداری شیراز

طی مراسمی از دست‌اندرکاران ستاد خدمات سفر شهرداری شیراز تجلیل شد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، رییس شورای اسلامی شیراز عصر چهارشنبه 22 فروردین در مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران ستاد خدمات سفر شهرداری این شهر گفت: امسال شیراز متفاوت‌ از سال‌های گذشته بود.

سید احمدرضا دستغیب اعتقاد دارد که امسال کار بزرگ به همت مسئولان و دست‌اندرکاران در شیراز انجام شد و این شهر را برای ایام تعطیلات نوروزی آماده کرد.

او با بیان اینکه چنین اقداماتی از عهده‌ی یک مجموعه‌ خارج است، آمادگی شیراز در ایام نوروز را حاصل تعامل، همراهی، همدلی و همفکری تمام دستگاه‌ها، سازمان‌ها و نهادها دانست.

رییس شورای شیراز با قدردانی ویژه از پاکبانان به واسطه تمیز نگاه‌داشتن این شهر در ایام تعطیلات نوروز، گفت: شیراز باید شهری امن، زیبا و با نشاط برای تمام شهروندان از کودکان، سالمندان و بانوان و سایر گروه‌ها باشد.

دستغیب گفت: شیراز با داشتن استعدادهای طبیعی و خدادادی، آب و هوای مناسب و مردمی خوب، نجیب، شریف و قانونمدار بهترین شهر دنیاست و وظیفه ما مسئولین است که بتوانیم از این پتانسیل به بهترین شکل استفاده کنیم .

او ابراز امیدواری کرد که امسال با تعامل و همکاری شورا و شهرداری و با همراهی سایر اداره‌های اجرایی،‌ اهداف مد نظر اجرایی شود.

رییس شورای شیراز گفت: شیراز نیازمند هوای پاک، فضای سبز مناسب و با نشاط دارد؛ امروز جمعیت شهر بین بتن‌ها محاصره شده‌اند و ما باید فضای شهری را به‌گونه‌ای بسازیم که شهروندان برای تفریح نیازمند عزیمت به خارج از شهر نباشند.

دستغیب تاکید کرد که شیراز باید به پارکی بزرگ و ایمن تبدیل شود که از جهات مختلف نمونه و منحصر به‌فرد است.

رییس شورای اسلامی شیراز خواستار تداوم اقدامات انجام شده برای آمادگی شیراز در نوروز، طی سال 97 شد و تاکید کرد که چنین اقداماتی نباید منحصر به یک دوره‌ی خاص زمانی باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: