• جمعه ۲۴ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-4574-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیر کل راه و شهرسازی فارس عنوان کرد:

تداوم علمیات اجرایی 200 کیلومتر راه در شهرستان فسا

مدیر کل راه و شهرسازی استان فارس عنوان کرد که عملیات اجرایی بالغ بر 200 کیلومتر بزرگراه، راه اصلی و روستایی در شهرستان فسا آغاز شده و امسال هم تداوم دارد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از راه و شهرسازی فارس، فیروز تکاور در مراسم آغاز عملیات اجرایی زیرگذر بانیان در فسا، گفت: از کل 198 کیلومتر بزرگراه و راه اصلی و روستایی، 105 کیلومتر مربوط به بزرگراه و راه اصلی است.

وی با بیان اینکه راه‌های اصلی و شریانی شهرستان فسا به بزرگراه تبدیل می‌شود، بزرگراه فسا-داراب و بزرگراه محور قدیم فسا را از مهمترین این پروژه‌ها قلمداد و اضافه کرد: بخشی از این پروژه زیر ترافیک قرار دارد و عملیات اجرایی بخشی دیگر نیز تداوم دارد.

تکاور گفت: عملیات اجرایی 4 هزار و 500 منتر از بزرگراه محور فسا استهبان مراحل پایانی را طی می‌کند و امیدواریم تا پایان خرداد کامل شود.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس همچنین گفت: قرارداد ساخت حدود 93 کیلومتر راه روستایی در شهرستان فسا منعقد و بخشی از آن اجرایی شده و بخشی هم در سال جدید اجرایی خواهد شد .

وی جمع اعتبارات قرارداد پروژه‌های فسا را 1120 میلیارد ریال اعلام و تصریح کرد: با همه تنگناها و مشکلات مالی که دولت با آن مواجه است، پروژه های بسیار خوبی در کشور و فارس اجرا شده و تداوم دارد.

تکاور در خصوص زیر گذر بانیان نیز گفت: این تقاطع که به صورت زیر گذر اجرا می شود 21 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد .

مدیر کل راه و شهرسازی فارس همچنین در خصوص مشخصات پروژه زیر گذر روستای بانیان اضافه کرد: این پروژه شامل 2 دستگاه پل 7 متری به طول 28.2 متر با رمپ و لوپ‌هایی به وسعت 1500 متر است.

تکاور حجم خاکبرداری را 13 هزار و 275 متر مکعب و خاکریزی را 1645 متر مکعب اعلام و خاطر نشان کرد: زیر اساس این پروژه 2200 متر مکعب و اساس آن 2000 متر مکعب خواهد بود که 2600 تن آسفالت مورد نیاز این پروژه است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: