• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-5574-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون شهرداری شیراز خبر داد:

تعامل شهرداری شیراز و ارتش برای ساخت بزرگراه توسعه جنوب

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز، از بسترسازی تعامل بین شهرداری و ارتش با هدف ساخت بزرگراه توسعه‌ی جنوب خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، حسین آرگیو در دیدار با رییس ستاد فرماندهی ارشد آجا در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای توسعه و تکمیل شبکه‌های بزرگراهی شیراز نیازمند همدلی و همراهی مردم و دستگاه‌های مختلف تاثیرگذار هستیم .

وی با اشاره به تعامل خوبی که امروز در بدنه ی کارشناسی و فرماندهی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان فارس با شهرداری شیراز وجود دارد، بر عزم جدی برای اجرایی شدن این تعاملات برای توسعه ی شهر راز تاکید کرد .

آرگیو با بیان اینکه پروژه های شهرداری بر اساس طرح جامع و تفصیلی کلانشهر شیراز در دست طراحی است گفت: بر آنیم تا عملیات اجرایی بزرگراه گلبهار در جنوب رودخانه ی چنارراهدار را بزودی وارد مرحله اجرا کنیم.

معاون شهرداری شیراز با بیان اینکه پروژه‌ی بزرگراه گلبهار، از اراضی ارتش عبور می‌کند، خاطرنشان کرد: هرگونه همکاری از سوی مدیریت شهری شیراز برای توسعه‌ی این کلانشهر با ارتش و دیگر دستگاه‌ها را در برنامه داریم تا شیراز به جایگاه واقعی خود برای یک زندگی آرام و بی دغدغه برای شهروندان نزدیک شود .

آرگیو فعالیت شهرداری شیراز را در مناطق مختلف این کلانشهر در جنوب، شمال، شرق و غرب اعلام و اضافه کرد: برای توزیع خدمات و ارائه‌ی خدمت به شهروندان، بالا و پایین شهر نمی‌شناسیم و قطعا شهر باید بصورت عادلانه برای تمامی شهروندان ساخته شود .

وی با تصریح بر این که چالش های امروز کشور با تعامل فی ما بین با بخش های مختلف قابل حل است خاطرنشان کرد: از فرماندهان و کارشناسان آجا می خواهیم برای ساخت این بزرگراه همکاری لازم را با ما داشته باشند .

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز از نظر مساعد مسئولان استانی این نیرو برای تمامی تعاملات بین دستگاهی با شهرداری قدردانی و اضافه کرد: امیدواریم نظر مساعد فرماندهان در مرکز کشور نیز برای توسعه ی همه جانبه ی شیراز در این باره جلب شود تا شهروندان شیرازی شاهد آغاز این پروژه ی تاثیرگذار و دیگر طرح ها باشند .

آرگیو خروجی این تلاش ها را در جهت رضایت مردم از کل نظام ارزیابی و خاطرنشان کرد: همه با هم باید برای توسعه ی کشور در راستای رضایتمندی شهروندان تلاش کنیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: