• یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-281-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

پیروزی پرگل اما بی‌حاصل شاگردان کلانتری در بازی آخر

شاگردان علی کلانتری علی‌رغم پیروزی پرگل در هفته‌ی پایانی لیگ دسته یک فوتبال ایران، از صعود باز ماند تا فارس همچنان در حسرت داشتن نماینده‌ای در لیگ برتر بماند.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز با 6 گل میهمان خود صبای قم را بدرقه کرد اما این پیروزی پرگل هم حاصلی برای شیرازی‌ها نداشت.

تیم فجر شهید سپاسی که در چهارهفته مانده به پایان بازی‌های لیگ یک، خود را به‌عنوان مدعی صعود مطرح کرده بود، دو بازی هفته‌های گذشته‌ی خود را واگذار کرد تا تمام امیدها برای صعود را از دست بدهد.

این اولین بار نیست که فجر شهید سپاسی با علی کلانتری، در آستانه‌ی صعود، در لیک یک ماندگار می‌شود و در نهایت تمام تقصیرها به گردن مسئولان فارس و آنچه عدم حمایت از فجر عنوان شده است، انداخته شود.

مسئولان باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز در حالی مدعی حمایت نشدن هستند که طی سال‌های گذشته و بنا به ادعای مسئولان ورزش و جوانان و به گواه مصوبات شورای شهر شیراز، سهم بالایی از اعتبارات فوتبالی را به خود اختصاص داده بودند.

شورای شهر شیراز در گذشته و حال برای کمک به فجر شهید سپاسی و صعود این تیم به لیگ برتر، مصوباتی را در صحن علنی دوره‌های چهارم و پنجم گذراند و براساس این مصوبات، شهرداری موظف به پرداخت پاداش‌هایی به ازای هر برد به این تیم شده بود.

فجر شهید سپاسی شیراز که می‌‌توانست در سه بازی آخر با کسب پیروزی، راهی لیگ برتر شود، 2 بازی از سه بازی را به حریفان نه چندان قدرتمند واگذار کرد و در لیگ یک ماندگار شد تا شیرازی‌ها همچنان حسرت داشتن نماینده‌ در لیگ برتر فوتبال کشور را داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: