• دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-4114-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در اطراف رودخانه قلات

با حضور دادستان عمومی و انقلاب شیراز  و مدیران و مسئولان متولی امر زمین و اراضی در استان فارس بخشی از ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم رودخانه قلات تخریب شد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، به نقل از دادگستری فارس، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس در راستای مصوبات شورای حفظ حقوق بیت المال و پیشگیری از تخریب وتصرف اراضی ملی ومنابع طبیعی از منطقه قلات شیراز بازدید و نسبت به تخریب و قلع و قمع بناهای غیرمجاز اقدام کرد.

علی صالحی در راستای مصوبات شورای حفظ حقوق بیت المال و پیشگیری از تخریب وتصرف اراضی ملی و منابع طبیعی در منطقه قلات شیراز بازدید و نسبت به تخریب و قلع و قمع بناهای غیرمجاز در حریم رودخانه قلات اقدام کرد.

وی هدف از این بازدید را نظارت بر عملکرد مدیران دستگاه های اجرایی متولي امر زمين در جهت انجام وظايف حسب مقررات قانونی عنوان و اضافه کرد : وظایف دستگاه های اجرایی تخریب و قلع و قمع ساخت و سازهای غیرمجاز است .

این مقام قضایی گفت: در یک اقدام جهادی و انقلابی در بازدید میدانی منطقه قلات ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم رودخانه را تخریب کردیم و به متجاوزان هشدار می دهیم که دستگاه قضایی با کسانی که بدون مجوز به تغییر کاربری اراضی و باغی اقدام کنند برخورد قاطع خواهیم کرد.

صالحی گفت: هرهفته با حضور مدیران ارشد استانی از مناطق اطراف شیراز بازدید و به رفع تصرف و تخريب ساخت و سازهای غیرمجاز اقدام خواهیم کرد.

دادستان شهرستان شیراز گفت: به دادستان های سراسر استان نیز تأکید شده است تا در همین راستا و با هدف حفظ و حراست از حقوق بیت المال اقدام مشابه را در حوزه های قضایی در دستور کار قرار دهند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: