• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-381-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

تجلیل از نخبگان ورزش و جوانان فارس در شیراز

طی مراسمی از جوانان نخبه عرصه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، ورزشی و رسانه استان فارس در شیراز تجلیل شد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، عصر سه‌شنبه 11 اردیبهشت و همزمان با هفته‌ی جوان به همت اداره کل ورزش و جوانان فارس از قریب به 250 جوان نخبه عرصه‌های علمی، پژوهشی، در زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، ورزشی و رسانه، تجلیل شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس در حاشیه‌ی این مراسم در گفت و گو با ایسنا، گفت: از ابتدای قبول مسئولیت در این عرصه، با هدف ایجاد بستری برای حمایت از جوانان و ورزشکاران، صندوقی را با عنوان موسسه‌ی حمایت از قهرمانان و نخبگان راه‌اندازی کردیم.

حیدرعلی کامیاب با بیان اینکه اقدامات شاخصی از دو سال قبل تا کنون با همراهی این موسسه در فارس انجام شده است، گفت: امسال هم همزمان با هفته‌ی جوان و در آستانه‌ی میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت صاحب‌الزمان(عج) با برنامه‌ریزی مناسب، بستری برای تجلیل از حدود 250 جوان نخبه در حوزه‌های مختلف فراهم شد.

کامیاب گفت: افرادی که مورد تجلیل قرار می‌گیرند، شامل ورزشکاران رشته‌های مختلف، حامیان و متولیان ورزش و جوانان نخبه در زمینه‌های علمی، پژوهشی و ... خواهند بود.

او با بیان اینکه بالغ بر 400 میلیون تومان هدایا به رسم قدردانی به 250 نفر اهداء می‌شود، گفت: ویژه‌ترین هدیه‌ی امروز به آقای هادی چوپانی، ورزشکار جوان رشته‌ی پرورش اندام به دلیل 5 سال مداوم کسب مقام اول جهان تعلق می‌گیرد که شامل کمک هزینه‌ی خرید یک واحد مسکونی است.

کامیاب خاطرنشان کرد که سایر هدایا متناسب با عناوین کسب شده توسط ورزشکاران و جوانان یا نحوه‌ی حمایت و همراهی در عرصه‌های ورزشی خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان گفت: معرفی جوانان نخبه علمی، پژوهشی در زمینه‌های مختلف نیز با همکاری بنیاد نخبگان فارس، دانشگاه‌های مختلف و انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان استان فارس، شناسایی و انتخاب شده‌اند.

کامیاب تصریح کرد که این برنامه در سال‌های آینده نیز با هدف ایجاد و تقویت انگیزه در ورزشکاران، جوانان و حامیان عرصه‌های ورزش و جوانان، تداوم خواهد داشت.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: