• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-481-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی استانداری فارس:

جوانان نخبه و ورزشکار سفیران صلح و دوستی و سلامت هستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس اعتقاد و تاکید دارد که جوانان نخبه و ورزشکاران سفیران صلح و دوستی و سلامت محسوب می‌شوند.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، هادی پژوهش جهرمی عصر سه‌شنبه 11 اردیبهشت در مراسم تجلیل از نخبگان جوان و ورزشکاران استان فارس، ضمن تبریک عید نیمه‌ی شعبان، گفت: استان فارس امروز و به همت مدیرکل و تمام کارکنان مجموعه‌ی ورزش و جوانان به کارگاهی وسیع برای احداث و توسعه‌ی فضاهای ورزشی تبدیل شده است.

پژوهش با بیان اینکه تا هفته‌ی دولت بالغ بر 300 زمین چمن مصنوعی در سراسر استان فارس آماده‌ی افتتاح خواهد شد، گفت: اقدامات عمرانی در حوزه‌ی ورزش و جوانان در حالی انجام می‌شود که ما با خشکسالی اعتباری مواجه هستیم.

وی با بیان اینکه ایرانیان افتخار می‌کنند که هر 6 محدث بزرگ اهل سنت ایرانی هستند، گفت: افتخار ما این است که ادبیات عرب را سیبویه از اهالی فارس و شیراز، کامل کرده است.

پژوهش با بیان اینکه جوانان و ورزشکاران سفیران صلح و سلامت هستند، گفت: امروز دنیای آشوب زده انسانی که روح و افکار انسان‌ها در ناآرامی است، سفیران صلح از ورزشکاران و هنرمندان انتخاب شدند تا در مناطق مختلف پیام صلح و دوستی را منتقل کنند.

معاون استانداری فارس ورزشکاران را ترویج دهندگان ورزش و در نتیجه سلامت دانست و تصریح کرد: جامعه‌ای که نشاط و طراوت و پویایی و سرزندگی نداشته باشد مرده است، ورزشکاران و جوانان عامل احیای  جامعه می‌توانند باشند.

پژوهش گفت: ورزشکاران بنا نیست که تنها افتخار را برای خود کسب کنند بلکه باید در حوزه‌ی مسائل اجتماعی هم احساس مسئولیت کرده و گلیم دیگران را از آب بیرون بکشند.

پژوهش با اشاره به ثبت 700 سازمان مردم نهاد در استانداری فارس تاکید کرد که این سازمان‌ها با همراهی جوانان نخبه و ورزشکاران باید برای زدودن آسیب‌های اجتماعی از چهره‌ی شهر و استان و کشور و جوانانی که به آسیب‌های مختلف مبتلا هستند، کمک و همراهی کنند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: