• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-581-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

استاندار فارس:

كارگران مجرب مي توانند نظام اقتصادي را رونق دهند

استاندار فارس گفت: کارگران مجرب و مسئولانی که کیفیت کار برایشان از اهمیت برخوردار است قادر به رونق بخشی به نظام اقتصادی هستند.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، اسماعیل تبادار عصر سه‌شنبه 11 اردیبهشت در آیین بزرگداشت روز جهانی کارگر در شیراز، گفت: طی اعصار و قرون هاي طولاني هر جا آثار گرانبها و ماندگاري باقي مانده است، كارگر آن را به وديعه گذاشته اند.

وي با بيان اينكه هر جا عمران و آبادي زمينه ساز رشد و توسعه شده است ، اصل و اساس آن بر فعاليت كارگراني بوده كه با تلاش خستگي ناپذير آن را ايجاد كرده اند، افزود: همه بر اين مطلب واقفند كه در همه زمان ها، كار و مقام كارگري جايگاه ويژه اي داشته است.

استاندار فارس با تصريح بر اينكه در آموزه ديني نيز امر كارگري جايگاه برجسته اي دارد، تا جايي كه پيامبر بر دستان با عظمت كارگر بوسه زده است، گفت: در ميان شاعران و بزرگان نيز امر كار و كارگري به عنوان مهمترين موضوع بوده است.

به گفته تبادار، اركان نگاه دين اسلام نه بهره گيري از استعمار و استثمار از كارگر بوده بلكه تلاش كارگر دست مايه اي براي معاش قلمداد شده است.

وي تاكيد كرد: اگر بخواهيم چرخه اقتصاد و توسعه و توليد جايگاه ويژه اي پيدا كند بايد نگاهمان در ابعاد مختلف به جامعه كارگري باشد.

استاندار فارس در خاتمه عنوان كرد: با افتتاح نزديك به يازده هزار ميليارد تومان پروژه صنعتي، زمينه اشتغال شش هزار نفر در فارس ايجاد خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: