• دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-5814-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

نایب رییس شورای شیراز:

برنامه‌های هفته شیراز در حد جایگاه این شهر نبود

نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز با قدردانی از اقدامات اجرا شده در راستای بزرگداشت روز و هفته‌ی شیراز، این برنامه‌ها را در حد جایگاه شیراز ندانست.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، ابراهیم صبوری عصر دوشنبه 17  اردیبهشت در جلسه‌ی علنی شورای اسلامی شهر شیراز، گفت: هفته‌ی شیراز برنامه‌های خوبی اجرا شد اما در حد نام بلند شیراز نبود و باید برای سال‌های آینده برنامه‌ریزی مناسبی انجام شود.

صبوری گفت: از اکنون باید برنامه‌ریزی برای بزرگداشت روز و هفته‌ی شیراز مد نظر قرار گیرد تا برنامه‌هایی در سطح بین‌المللی و ملی، نه شهری و محله‌ای، تدوین و اجرا شود.

او همچنین نظارت را از اساسی‌ترین وظایف شوراها دانست و گفت: اعضای شورا باید تمام وظایف نظارتی خود در مورد شهرداری را مد نظر قرار دهند.

صبوری افکار عمومی را مهمترین ناظر بر عملکردها دانست و گفت: از افکار عمومی انتظار و تقاضای پرسشگری و مطالبه‌گری داریم. این اتفاق می‌تواند به شورا و شهرداری در انجام هرچه بهتر وظایف کمک کند.

نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز همچنین با عذرخواهی از جامعه‌ی معلمان، به واسطه‌ی برگزار نشدن مراسم قدردانی از معلم توسط شورا، گفت: اجرای برنامه از سوی روابط عمومی شورای شهر پیشنهاد شد اما به دلیل آنکه هماهنگی‌ها در فرصتی کوتاه امکان‌پذیر نبود، به تاخیر افتاد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: