• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-4974-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

واحدهای صنعتی و معدنی نمونه استان فارس تیرماه معرفی می‌شوند

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: واحدهای نمونه صنعتی و معدنی و پیشکسوت نمونه و همچنین واحدهای خدمات فنی و مهندسی سال ۹۶ استان فارس تیرماه امسال معرفی خواهند شد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از سایت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس فریبرز رضازاده گفت: واحدها و افراد نمونه با توجه به ظوابط و شاخصه‌های تدوین شده و توسط نماینده سازمان و خانه صنعت، معدن و تجارت انتخاب و معرفی می‌شوند.

او گفت: واحدهای صنعتی و معدنی متقاضی که مایل به شرکت در این رقابت هستند می توانند با دانلود فایل مربوطه به همراه فرم‌های مشخص شده از سایت این سازمان به نشانی www.frs.mimt.gov.ir دریافت و تا پایان اردیبهشت 1397 تکمیل و به سازمان یا اداره‌ها یمرتبط تحویل دهند.

رضازاده خاطرنشان کرد: این سازمان برای شناسایی الگوها و تجربه های موفق در عرصه صنعت و معدن و معرفی آنان به عنوان صنعتگر نمونه، بهره بردار نمونه معدن روباز و زیر زمینی، مکتشف نمونه(دارای گواهینامه کشف) خدمات فنی مهندسی نمونه، طرح‌های نمونه و پیشکسوت نمونه معدن و صنعت با فراخوان از بنگاه های صنعتی و معدنی برای ثبت نام دعوت کرده است .

معاون سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت فارس با بیان اینکه واحدهای صنعتی نمونه در دو سطح نمونه استانی و کشوری در مراسم روز صنعت معرفی خواهند شد، ادامه داد: لیست واحدهای نمونه در نرم افزار طراحی شده تجزیه و تحلیل و ضریب رقابت پذیری واحدها مورد سنجش قرار می گیرد


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: