• چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-5474-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

برگزاری آزمون ورود به حرفه‌ی مهندسان، کاردان‌ها و معماری تجربی در فارس

مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس گفت: آزمون ورود به حرفه‌ی مهندسان، کاردان‌ها و معماران تجربی طی روزهای پنجشنبه بیستم و جمعه بیست و یکم اردیبهشت ماه در شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی استان فارس، فیروز تکاور با بیان اینکه آزمون ورود به حرفه‌ی مهندسان، کاردان‌ها و معماری تجربی، در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود، گفت: 2 شهر شیراز و لار در استان فارس محل برگزاری این آزمون است.

تکاور خاطرنشان کرد: امسال 6 هزار و 750 نفر در شیراز و 652 نفر در آزمون ورود به حرفه‌ی مهندسان، کاردان‌ها و معماران تجربی شرکت خواهند کرد.

به گفته‌ی مدیرکل راه و شهرسازی فارس، فارغ‌التحصیلان رشته‌های عمران در گرایش‌های طراحی، اجرا، محاسبات و نظارت، تاسیسات مکانیکی و برقی، شهرسازی، نقشه برداری و ترافیک در مقطع کارشناسی امکان حضور دارند.

تکاور گفت: روز پنجشنبه بیستم اردیبهشت، آزمون رشته‌های عمران (نظارت و اجرا)، نقشه برداری، شهرسازی، ترافیک، نظارت، تاسیسات مکانیکی و برقی و همچنین کاردان‌ها با حضور 4 هزار و 802 متقاضی برگزار می‌شود.

او روز جمعه را زمان برگزاری آزمون رشته‌های عمران(محاسبات)، معماری(طراحی)، طراحی تاسیسات مکانیکی و برقی و معماران تجربی اعلام و خاطرنشان کرد که در این آزمون هم 1960 نفر متقاضی شرکت هستند.

تکاور گفت: آزمون‌ها برای تمام رشته‌ها جز بخش طراحی رشته‌ی معماری، تستی خواهد بود؛ مدت زمان آزمون طراحی هشت ساعت پیش‌بینی شده است که از 9 صبح آغاز می‌شود و تا 17 عصر ادامه دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: