• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-3373-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

معاون اداره‌كل بازرسي استانداري فارس:

گزارش عملكرد سال 96 مديران فارس به‌زودي ارائه مي‌شود

معاون اداره‌كل بازرسي و مديريت عملكرد استانداري فارس با اشاره به اينكه گزارش عملكرد سال 96 مديران کل این استان آماده شده و به زودي برای  تاييد  به استاندار فارس  تحويل داده خواهد شد، ابراز اميداوري كرد كه بتوان اين گزارش را رسانه‌اي كرد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، خشتي شنبه 22 ارديبهشت در يك كنفرانس خبري با بيان اينكه در حوزه بازرسي و مديريت عملكرد دو مقوله رصد و نظارت مديران و نظارت بر عملكرد آنها را دنبال مي‌كنيم، گفت: از سال 96 نيز استانداران مسئول ارزيابي عملكرد مديران خود براساس شاخص‌هاي مدنظر شده‌اند، در اين راستا 30 نمره براي تاييد عملكرد مديران توسط استاندار در نظر گرفته شده است.

وي بالاترين نمره كسب شده توسط مديران دستگاه‌هاي اجرايي را 28 و كمترين نمره‌اي كه به مديران براساس شاخص‌هاي مشخص و تعريف شده اختصاص يافته را 14 اعلام كرد.

معاون اداره‌كل بازرسي و مديريت عملكرد استانداري فارس به طرح‌هاي بازرسي موردي و ويژه هم اشاره و خاطرنشان كرد: گزارش اين بازرسي و بازديدها نيز آماده و به استاندار تحويل داده شده است.

خشتي ادامه داد: هم‌اينك در سه دستگاه اجرايي تيم بازرسي استانداري مستقر هستند و ظرف يكماه آينده نتيجه بازرسي اعلام خواهد شد.

معاون اداره کل بازرسی استانداری فارس با تصریح اینکه به واسطه‌ی بازرسي‌هاي موردي، تعدادي از مديران توبيخ و يا جابه‌جا شده‌اند، از اشراف اطلاعاتی و آماری خوب بر عملکرد دستگاه‌ها خبر داد و گفت:  همه بازرسي‌ها با نهايت دقت و سلامت انجام   و نتيجه به مافوق ارائه مي‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: