• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-5974-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

شهردار شیراز:

پروژه‌های عمرانی باید ایجاد کننده حس خوب در شهروندان باشد

شهردار شیراز اعتقاد دارد که یکی از شاخص‌های انسان‌محوری در اجرای پروژه‌های عمرانی آن است که برای شهروندان حسی خوب و نوستالژیک به ارمغان بیاورد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، حیدر اسکندرپور در بازدید از پروژه‌های عمرانی شیراز، شهر را امانتی نزد مدیران شهری دانست و تاکید کرد که ضمن پاسداشت این امانت باید در توسعه‌ی زیرساخت‌ها به ارتقاء آرامش، امنیت و ایمنی شهروندان توجه داشت.

شهردار شیراز با اشاره به پیشینه‌ی این شهر و توصیف‌هایی که شاعران در مورد این شهر ارائه داده‌اند، تمام ویژگی‌های بیان شده در گذشته و حال را نشان‌دهنده برتری شاخص‌های انسان‌محور به‌عنوان یک وجه تمایز دانست.

اسکندرپور اعتقاد دارد که امروز هم شیراز می‌تواند خال رخ هفت کشور باشد و با اتکاء به ظرفیت‌های منحصربه فرد خود توسعه یابد.

شهردار شیراز تاکید کرد: در کنار ساخت و سازهای عمرانی که سهم بیشتر آن از طریق عوارض پرداختی شهروندان تأمین می‌شود، به زیبایی نما و چشم‌انداز پروژه‌ها نیز توجه کنیم؛ در این راستا پروژه‌ای نظیر زیرگذر گلستان می‌تواند با طراحی مناسب‌تر و ایده‌های خلاقانه، به المانی زیبا در ورودی شیراز تبدیل شود.

اسکندرپور با اشاره به لزوم افزایش سرعت فعالیت اجرایی همراه با رعایت کیفیت در تمام پروژه‌های شیراز، گفت: وقتی پروژه‌ای را مورد بازنگری قرار می‌دهیم به آن معنا نیست که به گذشته نقد داریم، بلکه می‌خواهیم با بهره بردن از ایده‌های متخصصان، برای ارتقاء پروژه در ابعاد متفاوت تلاش کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: