• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-6274-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون شهرداری شیراز:

شرکت‌های داخلی وعده‌هایشان را به برجام گره نزنند

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: شرکت‌های برتر داخلی در ساخت تجهیزات پل سازی، وعده‌های خود را منوط به اجرا یا عدم اجرای برجام نکنند .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، حسین آرگیو در حاشیه‌ی بازدید از پروژه‌های عمرانی شیراز گفت: امروز بیش از همیشه ملزم و متعهد به بهره‌گیری از تولیدات داخلی هستیم.

وی افزود: تولیدکنندگان داخلی به‌خصوص سازندگان کابل که در ساخت پل‌ها برای پیش تنیده شدن بتن استفاده می شود، متعهد به قراردادها باشند و همکاری کنند .

آرگیو با تاکید بر اینکه نباید نوسان قیمت‌ها، پروژه‌های شهرداری شیراز را با تاخیر مواجه کرده و باعث نارضایتی شهروندان شود، گفت: مردم از ما فعالیت و تکاپو می خواهند .

او با اشاره به افزایش روزافزون دانش شهروندان افزود: مردم متوجه بزرگی کار و چالش‌های پیش روی اجرای پروژه‌ها هستند اما از ما می‌خواهند که علاوه بر در نظر گرفتن کیفیت، اجرای پروژه‌های عمرانی را سرعت بخشیم .

آرگیو گفت: شهردار شیراز شخصاً پیگیر اجرای پروژه‌ها هستند، از پیمانکاران نیز می‌خواهیم در این راستا خودشان را با عزم شهرداری شیراز هماهنگ کنند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با بیان اینکه احتمال دارد برخی عوامل اصلی اجرایی پروژه‌ها به دلیل مدت حضور در پروژه حالت فرسایشی پیدا کرده باشند، افزود: در این راستا ملزم به تغییر در عوامل اجرایی پروژه ها هستیم .

آرگیو تصریح کرد: امروز با توجه به نیاز به تغییر، از پیمانکاران و مشاوران می خواهیم جابجایی در عوامل اجرایی پروژه‌های شهرداری را با هدف بهبود کار و ارتقای کیفیت مدنظر داشته باشند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: