• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-8914-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرمانده انتظامی فارس:

پليس راهور ويترين نيروي انتظامي است

فرمانده انتظامي استان با بيان اينكه در حال حاضر كاركنان پليس راهور با كمترين آسيب در حال خدمت رساني به مردم هستند، گفت: پليس راهور، ويترين نيروي انتظامي است .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از سایت پلیس استان فارس، سردار احمدعلی گودرزی در مراسم قدردانی از کارکنان پلیس راهور این استان و خانواده‌های آنان، با اشاره به اينكه بهترين سرمايه براي پليس، اعتماد مردم است، افزود: يكي از مؤلفه هاي كسب اعتماد مردم، نگه داشتن حرمت آنها است .

وي تصريح كرد: كلانتري ها و پاسگاه هاي انتظامي و پليس راهور بيشترين تماس و ارتباط را با مردم دارند و مأموران بايد در راستاي تكريم ارباب رجوع و كسب رضايتمندي آنان تلاش كنند .

فرمانده انتظامي استان فارس با اشاره به تأكيدات مقام معظم رهبري مبني بر كاهش تصادفات و حوادث رانندگي، افزود: وجود تعداد بسيار زيادي معلول ناشي از حوادث رانندگي در استان فارس، زيبنده و در شأن مردم با فرهنگ استان فارس نيست .

گودرزي گفت: با وجود اينكه در حوزه درون شهري با كاهش تصادفات روبه رو بوده ايم ليكن در حال حاضر استان فارس متأسفانه رتبه اول كشور در خصوص تصادفات را به خود اختصاص داده است .

وي بر تلاش همه جانبه و مجاهدانه كاركنان پليس راهور استان فارس در راستاي كاهش تصادفات و حوادث رانندگي تأكيد كرد و خواهان استفاده از ساير ظرفيت هاي موجود در اين راستا شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: