• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-6974-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرماندار ویژه لارستان تاکید کرد:

طرح‌های سرمایه‌گذاری در لارستان تدوین شود

فرماندار ویژه‌ی لارستان از تمام مدیران اداره‌ها و سازمان‌های مستقر در این شهرستان خواست که طرح‌های سرمایه‌گذاری مرتبط با حوزه‌ی مسئولیتی خود را تدوین کرده و در اختیار سرمایه‌گذاران قرار دهند.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، به نقل از روابط عمومی فرمانداری لارستان، جلیل حسنی در جلسه‌ی جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری شهرستان لارستان، هدف اصلی این جلسه را به کارگیری ظرفیت‌های دولتی در راستای رفع بیکاری عنوان کرد.

وی گفت: به منظور بهبود فضای کسب و کار و تولید و رونق اشتغال شهرستان، باید طرح هایی توسط ادارات شهرستان ارائه گردد و دستگاه های اجرایی متناسب با شرایط دستگاه ذی ربط باید نسبت به اشتغال زایی و جذب سرمایه گذار اقدام کنند .

حسنی تصریح کرد: دستگاه‌ها با پیگیری‌های لازم و جذب سرمایه گذار و بخش خصوصی می توانند گام مؤثری در جهت اشتغال زایی بردارند .

وی به هماهنگی موجود بین دستگاه‌های اجرایی در شهرستان لارستان اشاره کرد و گفت: همه ادارات با همکاری و هماهنگی در کنار یکدیگر در پی رفع مشکلات سرمایه گذاران و ایجاد زیرساخت های لازم در شهرستان باشند .

معاون استاندار فارس در ادامه خاطر نشان کرد: هنر مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان جذب سرمایه گذار و استفاده از بخش خصوصی در راستای تولید و اشتغال پایدار است .

وی جذب سرمایه گذار و بهره گیری از ظرفیت های بخش خصوصی را یکی از راهکارهای تحقق امر اقتصاد مقاومتی دانست و  گفت: یکی از وظایف اصلی ادارات شهرستان می تواند شناسایی و فراهم کردن بستر جذب سرمایه گذاران در نقاط مختلف این منطقه باشد.

حسنی با تاکید بر اینکه طرح های  ارائه شده باید دارای توجیه با لحاظ همه محدودیت های شهرستان بومی شوند؛ تاکید کرد: تمامی روسای ادارات شهرستان  طرح های توجیهی خود را در خصوص سرمایه گذاری در منطقه لارستان آماده نمایند و هر چه سریعترآن را به دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری فرمانداری ویژه لارستان ارائه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: