• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-9414-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرمانده انتظامی استان فارس:

تمام توان پلیس را در ایجاد محیطی امن برای روزه‌داران به‌کار می‌گیریم

فرمانده انتظامی استان فارس تاکید کرد که تمام توان مجموعه‌ی انتظامی فارس برای ایجاد محیطی امن در ایام ماه مبارک رمضان برای روزه‌داران به‌کار گرفته می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، سردار احمدعلی گودرزی چهارشنبه 26 اردیبهشت در جمع خبرنگاران ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه صیام، گفت: پلیس در ماه مبارک رمضان وظایفی را عهده‌دار است که تقویت مراتب خویشتن‌داری، تحکیم پیوند ایمانی و گسترش ارزش‌های اسلامی و حفظ هنجارهای جامعه خصوصا عفاف و حجاب را هم شامل می‌شود.

او با بیان اینکه پلیس فارس در اجرای وظایف قانونی خود از توان دیگر نهادها نظیر بسیج هم بهره خواهد برد، گفت: موضوع عفاف و حجاب تنها مختص بانوان نیست و موضوع رعایت هنجارها خصوصا در ایام ماه مبارک رمضان بیش از گذشته مد نظر خواهد بود.

فرمانده انتظامی فارس از پیشگیری و برخورد قانونی با جرائمی نظیر روزه‌خواری و بدحجابی در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و تاکید کرد: انتظامی استان فارس با بهره‌گیری از تمام توان موجود، برای برقراری نظم و امنیت و ایجاد محیطی امن برای روزه ‌داران اقدام می‌كند .

او با بیان اینکه فرماندهی انتظامی استان فارس در صورت نیاز، از توان سایر دستگاه‌های متولی امنیت، برای برقراری نظم و امنیت و ایجاد محیطی امن برای روزه ‌داران اقدام می‌كند، خاطرنشان کرد: پیشگیری و برخورد مناسب با جرائم مرتبط با ماه مبارک رمضان به ویژه روزه خواری در انظار عمومی در دستور کار قرار دارد.

به گفته‌ی گودرزی، پلیس در ماه مبارک رمضان تمهیدات ویژه امنیتی، انتظامی و شد آمدی را ویژه‌ی شب‌های قدر، راهپیمایی روز قدس و نماز عید سعید فطر، اجرایی می‌کند.

فرمانده انتظامی فارس خاطرنشان کرد که ساعت فعالیت اغذیه‌فروشی‌ها با هماهنگی بین دستگاه‌های متولی و اصناف مشخص و اعلام می‌شود، لذا فعالان این صنف برای فعالیت در ماه مبارک رمضان حتما باید دارای مجوز قانونی باشند.

گودرزی تاکید کرد: اگر سرنشینان خودروهای شخصی مبادرت به روزه‌خواری کنند، خودروی آنان توقیف خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: