• جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-4773-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی فقیه در فارس:

وحدت رمز اصلی پیشبرد اهداف نظام اسلامی است

نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه‌ی شیراز تاکید کرد که وحدت رمز اصلی پیشبرد تمام اهداف متعالی نظام اسلامی در همه‌ی زمینه‌ها محسوب می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین لطف‌الله دژکام ظهر جمعه 28 اردیبهشت در جلسه‌ی شورای اداری استان فارس تاکید کرد که برای رسیدن به اهداف تبیین شده نظام اسلامی در همه ابعاد باید آحاد جامعه و مسئولان دست در دست هم داشته و با وحدت و همدلی تلاش کنند.

دژکام با اشاره به سخنان استاندار فارس در خصوص ظرفیت‌های مختلف این استان، تاکید کرد که انتظار مقام معظم رهبری این است که از ظرفیت‌های فارس برای ارتقاء کل کشور و پیشبرد مسائل نظام جمهوری اسلامی در سطح بین‌الملل استفاده شود.

امام جمعه‌ی شیراز با یادآوری اینکه اهل فارس و آشنا با ظرفیت‌های این استان است، گفت: اگر این ظرفیت‌ها و استعدادها بخواهد شکوفا شود نیازمند آن است که همه تصمیم به انجام چنین کاری داشته باشیم.

دژکام با تصریح اینکه گاه به ناحق مسئله‌ای مطرح می‌شود که تصمیم برای انجام چنین کاری وجود ندارد، گفت: می‌دانم که به‌دلیل متانت و فرهنگی رفتار کردن مردم فارس، اینگونه در افکار تداعی می‌شود.

او اضافه کرد: معمولا فعال را به کسانی می‌گوییم که خروش داشته باشند، خروش فارس در مسائل فرهنگی و اجتماعی دیده نمی‌شود بلکه مانند یک رود بزرگ، متین، آرام و هماهنگ و مداوم حرکت می‌کند؛ این حرکت متین و آرام باید جلوه‌گر شود تا تحقق آرمان‌های نظام اسلامی در سطح بین‌المللی امکان‌پذیر باشد.

نماینده ولی فقیه در استان فارس تاکید کرد که تصمیم برای شکوفایی هرچه بیشتر فارس با استفاده از توان و ظرفیت‌ها را باید همه با هم گرفته و مسیر را با همدلی و همراهی آغاز کنیم.

دژکام خود را سرباز نظام جمهوری اسلامی دانست و تاکید کرد که در هرجا کاری را بتواند در مسیر اعتلای جامعه و نظام انجام دهد، در کنار دیگر مسئولان، همراه خواهد بود.

امام جمعه‌ی شیراز گفت: امیدوارم همصدایی همه مجموعه‌های فکری و اجتماعی و فرهنگی سیاسی جوری نمود کند که رضایت خاطر امام زمان(عج) و رهبری را به دنبال داشته باشد.

دژکام گفت: در سخنان همه اشاره شد که اگر می‌خواهیم به اهداف والا برسیم باید دستمان در دست هم باشد و وحدت رمز اصلی پیشبرد اهداف است؛ وحدت و اتفاق همه مسئولان ما را به اهدافی که سالیان مکرری است در مورد آن گفت و گو می‌کنیم، نزدیک خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: