• شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-5273-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

جانشین فرماندهی انتظامی فارس:

لیدرهای اصلی حوادث کازرون دستگیر شده‌اند

جانشین فرماندهی انتظامی فارس با تصریح اینکه حساب مردم از هنجارشکنان در حوادث کازرون جدا است، از دستگیری لیدرهای اصلی این حوادث خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از سایت پلیس فارس، سرهنگ علی ذوالقدری گفت: پلیس در راستای قانون و قاطعانه با کسانی که بخواهند از معاندان انقلاب خط بگیرند، برخورد خواهد کرد.

ذوالقدري در خصوص حوادث اخير در شهرستان كازرون گفت: به دنبال تجمعات اعتراض آمیز اخیر کازرون در بحث تقسیمات کشوری متاسفانه با هدایت معاندان و دشمنان انقلاب اسلامی و بدخواهان نظام به ویژه منافقان و سلطنت طلبان برخی از افراد سابقه دار از اطراف و اکناف تحریک شده و با ورود به شهر کازرون با هدف تخریب اموال عمومی به اغتشاش دامن زده و قصد خسارت به اموال عمومی را داشتند .

وي افزود: در این راستا نیروی انتظامی برای مقابله با هنجار شکنان و حفاظت از اموال عمومی، محرکان و لیدر های اصلی این اغتشاشات را دستگیر كرده که حدود 40 درصد از آنان دارای سابقه کیفری بودند .

جانشين فرماندهي انتظامي استان فارس گفت: برخی از متهمان ساکن استان های اطراف و برخی نیز ساکن شهرستان های اطراف کازرون هستند که عمده آنان مسلح به سلاح سرد از قبیل: قمه، دشنه، تبر و بعضا با سلاح ساچمه زنی قصد تعرض به ماموران را داشتند که پلیس با هنجار شکنان اقدام قاطعانه داشته است .

ذوالقدري تأكيد كرد: موضوع افراد هنجار شکن و مخلان نظم و امنیت از حساب مردم جداست و کسانی که بخواهند از معاندان انقلاب خط بگیرند، پلیس در راستای قانون و قاطعانه با آنها برخورد خواهد کرد .

وي تصريح كرد: مطالبات مردم عزیز و شهید پرور کازرون در مسیر قانونی خود با حمایت مسولان استان دنبال خواهد شد و پلیس مقتدرانه برای تامین امنیت مردم این شهر تلاش خواهد کرد .

جانشين فرماندهي انتظامي استان فارس گفت: در حال حاضر اوضاع کاملا تحت کنترل پلیس است و مشکل خاصی وجود ندارد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: