• سه شنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-776-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

دانش آموز کواری گوشواره خود را برای ساخت مدرسه هدیه داد

رییس آموزش و پرورش شهرستان کوار گفت: در قالب طرح مشارکت 50 درصدی دانش آموزان و فرهنگیان در ساخت یک واحد آموزشی، یکی ازدانش آموزان کواری، گوشواره‌ی خود را برای ساخت مدرسه هدیه داد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، رضا عبیدی گفت: یکی از پروژه‌های نوسازی شهرستان کوار، احداث آموزشگاه 12 کلاسه خشت‌های بهشتی است که برای ساخت  آن با زیر بنای 1300 متر مربع، نیازمند 16 میلیارد ریال اعتبار هستیم.

رییس آموزش و پرورش شهرستان کوار افزود: 50 درصد هزینه ساخت این واحد آموزشی توسط اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان تامین و 50 درصد باقی مانده نیز از محل کمک های دانش آموزان و فرهنگیان و سایر خیرین این شهرستان تامین خواهد شد.

عبیدی در ادامه گفت: در جذب کمک های دانش آموزی  برای این پروژه ،الناز ظهرابی دانش آموز پایه سوم از دبستان شهید نعمتی کوار ، در اقدامی تحسین برانگیز و خداپسندانه ، با فروش گوشواره خود در ساخت آموزشگاه خشت های بهشتی مشارکت کرد.

وی یادآور شد: فاز اول  این آموزشگاه  شامل ساخت فنداسیون و ستون های طبقه اول پایان یافته و وارد فاز دوم شده است.

عظیمی، مدیر آموزشگاه شهید نعمتی شهرستان کوار نیز گفت:  الناز پس از اینکه با طرح نوسازی آموزشگاه خشت‌های بهشتی آشنا شد، تصمیم گرفت با فروش گوشواره خود و اهدا پول آن به مبلغ 5 میلیون و 150 هزار ریال، در این کار نیک مشارکت کند و از همین سن در کارهای خیر سهیم باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: