• سه شنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-3474-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

انتصاب معاون مالی و اقتصادی و رییس سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری شیراز

شهردار شیراز در احکامی جداگانه، سرپرست معاونت مالی و اقتصادی و رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی  را منصوب کرد .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، حیدر اسکندرپور، طی حکمی محمدهادی هاشم‌پور را به سمت سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز منصوب کرد.

شهردار در حکم صادره، نظارت بر وصول درآمد و تحقق و توسعه درآمدهای پایدار، سیاستگذاری، برنامه ریزی، سازماندهی، نظارت و کنترل لازم در زمینه مالی و اقتصادی؛ نظارت بر کلیه هزینه ها و معاملات شهرداری و نگهداری حساب هزینه، نظارت بر اداره و حفظ دارایی‌های منقول و غیرمنقول متعلق به شهرداری، نظارت بر ارزیابی و کارشناسی اراضی و املاک مورد معامله شهرداری، نظارت بر طرح ها و برنامه های اجرایی خاص در زمینه خودکفایی شهرداری و مشارکت را از مهم ترین مأموریت های این معاونت برشمرده است .

محمدهادی هاشم پور پیش از این مدیر کل امور مالی شهرداری شیراز بود. وی همچنین ذیحساب حوزه معاونت عمرانی استانداری فارس، شهردار آباده، بازرس و سرپرست تیم مالی شهرداری های استان فارس و قائم مقام سازمان سرمایه گذاری بوده است .

همچنین شهردار شیراز، علی‌رضا شاهرخیان را نیز به سمت رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی منصوب کرد .

اسکندرپور در حکم صادره برای شاهرخیان، انجام امور مربوط به جلب و حمایت سرمایه گذاران داخلی و خارجی و برنامه ریزی برای جذب آنها، ارائه مشاوره جهت سرمایه گذاری در حوزه های مختلف شهرداری، تشویق و جلب سرمایه گذار در حوزه های مختلف شهرداری، بررسی طرح ها و پیشنهادهای سرمایه گذاران، برقراری ارتباط دو سویه با تشکل های سرمایه گذاری خصوصی داخلی و خارجی، تدوین استراتژی های بازاریابی، تبلیغات، فروش و ... را از مهم ترین مأموریت های سازمان سرمایه‌گذاری عنوان کرده است .

شاهرخیان دانشجوی دکترای اقتصاد است که پیش از این در پست رییس اداره‌ی آمار و فناوری اطلاعات معاونت برنامه‌ریزی و توسعه‌ی سرمایه‌ی انسانی شهرداری شیراز خدمت می‌کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: