• سه شنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-3674-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

دبیر انجمن صنفی انبوه‌سازان استان فارس عنوان کرد:

نمایشگاه‌ صنعت ساختمان بسترساز رونق ساخت و ساز است

دبیر انجمن صنفی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان استان فارس اعتقاد دارد که برپایی نمایشگاه‌های تخصصی در عرصه‌ی صنعت ساختمان، بسترسازی برای رونق ساخت و ساز و در نهایت بهبود شرایط اقتصادی است.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، احمدرضا جوکار ظهر سه‌شنبه 8 خرداد در یک کنفرانس خبری گفت: بیستمین نمایشگاه‌ بین‌المللی صنعت ساختمان، در شرایط کنونی می‌تواند تعامل بهتر و بیشتری را بین تولیدکننده و فعالان عرصه‌ی ساخت و ساز مسکن و ساختمان، ایجاد کند.

نایب رییس کانون سراسری انبوه‌سازان ایران با بیان اینکه حضور بخش خصوصی به‌عنوان برگزار کننده نمایشگاه صنعت ساختمان گامی مثبت در این عرصه محسوب می‌شود، گفت: برای برگزاری هرچه بهتر بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان مکاتباتی با سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با این صنعت، انجام شده است.

جوکار گفت: اداره‌ی کل راه و شهرسازی، سازمان نظام مهندسی، بنیاد مسکن، کانون سراسری انبوه‌سازان ایران، سازمان صنعت، معدن و تجارت، معاونت عمرانی استانداری فارس، شوراهای شهر و شهرداری‌ها و فرمانداری‌های سراسر فارس از سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با صنعت ساختمان محسوب می‌شوند.

نایب رییس کانون سراسر انبوه‌سازان ایران گفت: در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان، برنامه‌های تخصصی شامل کارگاه‌های آموزشی و دیگر رویدادهای علمی و تخصصی پیش‌بینی شده است.

جوکار گفتک در این رابطه در تمام روزهای برگزاری نمایشگاه، کارگاه‌های آموزشی با حضور اساتید برجسته‌ی صنعت ساختمان برای طرح مباحث فنی برگزار خواهد شد؛ برگزاری کارگاه‌هایی در خصوص آیین‌نامه‌های صنعت ساختمان و مسائل مرتبط نیز از دیگر رویدادهای جنبی این نمایشگاه است.

دبیر انجمن صنفی انبوه‌سازان استان فارس با بیان اینکه تاکنون 100 شرکت داخلی از سراسر کشور برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند، گفت: با هدف ایجاد تعامل بیشتر بین تولید کننده و سازنده، فضایی اختصاصی به شکل غرفه‌ای ویژه‌ی انجام مذاکرات و برگزاری کنفرانس‌های اختصاصی پیش‌بینی کرده‌ایم.

به گزارش ایسنا، بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان طی روزهای 12 تا 15 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس در شیراز برپا خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: