• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-3974-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

نماینده لار در مجلس شورای اسلامی:

حفاری تونل وحدت محور لار جهرم پایان تابستان تمام می‌شود

رئیس کمیسیون فرهنگی و نماینده لار، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، از اتمام حفاری تونل وحدت در محور لار به جهرم تا پایان تابستان امسال خبر داد .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده لار، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، جمشید جعفرپور گفت: حفاری تونل وحدت به طول 770 متر در محور لار به جهرم و با اعتباری بالغ بر 37 میلیارد ریال تا پایان تابستان، تمام می‌شود .

نماینده‌ی مردم لار، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از سرعت اجرای پروژه تونل دوم وحدت در جاده لار-جهرم، افزود: هر روز می‌توان ۳ متر تونل حفر کرد و این کار دارای روند طولانی و مشکلات خاص خود است .

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از اتمام حفاری تونل «بالنگستان» در مسیر بیرم تا پایان تابستان خبر داد و تصریح کرد: طی دیداری که با وزیر راه و شهرسازی داشته‌ایم مجور ۴۹ کیلومتر محور دوبانده در این مسیر گرفته شده است و هم اینک در حال واگذاری است و انتظار می رود کار اجرای این پروژه در امسال صورت بگیرد .

وی با اشاره به اینکه ممکن است به دلیل مشکلات نقدینگی و مطالبات پیمانکاران کار با کندی هایی روبرو شود، خاطر نشان کرد: در واقع کل مسیر حوزه شهرستان لارستان از محور جهرم تعیین تکلیف شده که بخشی از آن به بهره‌برداری رسیده و بخشی در حال کار و بخشی نیز در حال واگذاری به پیمانکار برای انجام کار است .

جعفرپور گفت: جاده‌ی لار از سمت جهرم در حال حاضر تا دهکویه دوبانده شده و تلاش می‌شود از دهکویه تا روستای بریز نیز کار دوبانده‌سازی سرعت بگیرد .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: