• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-2173-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

اعلام مسیرهای راهپیمایی روز قدس در شیراز

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس مسیرهای راهپیمایی روز قدس امسال در شیراز را اعلام و تاکید کرد که این رویداد مهم در تمام نقاط استان برنامه‌ریزی شده و برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس، حجت‌الاسلام محمد رضایی با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس همزمان با سراسر کشور، روز جمعه 18 خرداد در شیراز و سراسر فارس برگزار می‌شود، از تمام اقشار برای حضوری تاثیرگذار در این رخداد بین‌المللی دعوت کرد.

او با بیان  اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس در شیراز، راس ساعت 10 و 30 دقیقه‌ی صبح 18 خرداد شروع می‌شود، آغاز این راهپیمایی را از چهارراه پانزده خرداد (پارامونت) اعلام کرد.

رضایی گفت: راهپیمایان در ادامه این مسیر از خیابان های لطفعلی خان زند، چهار راه پیروزی و بلوار شهید آیت الله دستغیب عبور خواهند کرد و شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل را سر خواهند داد .

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) کانون گردهمایی راهپیمایان در پایان این آیین خواهد بود .

رضایی در بخش دیگری از این گفت و گو با اشاره به تلاش استکبار جهانی در راستای تغییر پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس اظهار داشت: این اقدام شیطانی رژیم اشغالگر قدس و آمریکا موجب وحدت بیشتر جهان اسلام علیه سلطه و اشغال فلسطین شده است .

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس با این تاکید که راهپیمایی روز جهانی قدس در تمام شهرهای استان فارس نیز برگزار می‌شود، مقطع کنونی را بسیار حساس و شرکت در این راهپیمایی را یک ضرورت دانست.

رضایی گفت: امروز روز جهانی قدس به یک روز تعیین کننده تبدیل شده که بیش از پیش مورد توجه جهانیان قرار دارد و لزوم وحدت امت اسلامی، عملگرایی و حرکت به سمت یکی شدن امت اسلامی را مورد تاکید دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: