• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-3814-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

ساماندهی موزه و مقبره‌ی محمد نمازی در شیراز

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، احیاء، تقویت موزه و ساماندهی مقبره‌ی مرحوم محمد نمازی را از برنامه‌های مد نظر این دانشگاه اعلام کرد که با مشارکت اوقاف فارس اجرایی می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی علوم پزشکی شیراز، علی بهادر در دیدار با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس، ضمن بررسی شرایط موقوفه های سلامت فارس، بر توسعه تعامل دو سازمان در راستای کمک به ارتقای سلامت مردم استان، تاکید کرد .

وی با بیان اینکه بخش مهمی از مراکز درمانی و خدماتی استان فارس که پیشینه‌ی ارزشمندی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی دارد، از موقوفه‌های سلامت محسوب می‌شود، این جایگاه را الگویی مناسب در کشور دانست و افزود: امید است بتوانیم با توسعه همکاری ها، گام های موثرتری در امر خدمت رسانی به مردم، در امر مهم سلامت برداریم .

مدیرکل اوقاف و امورخیریه فارس نیز مشارکت در امر وقف را وظیفه‌ای انسانی و موجب افتخار دانست و خواستار تداوم و تقویت همکاری‌ها شد.

حجت‌الاسلام سید عباس موسوی با تاکید بر لزوم توسعه ارائه خدمت به بیماران مبتلا به سرطان، موضوع ساخت بیمارستان سرطان جنوب بر پایه وقف دسته جمعی را یادآور شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: