• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-3473-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرمانده انتظامی فارس:

راهپیمایی روز قدس جلوه‌ای از اقتدار مسلمانان جهان است

فرمانده انتظامی استان فارس اعتقاد دارد که برپایی راهپیمایی روز جهانی قدس، جلوه‌ای از اقتدار و عظمت مسلمانان سراسر دنیا در برابر استکبار جهانی و صهیونیست غاصب محسوب می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس سردار احمدعلی گودرزی در حاشیه‌ی راهپیمایی روز جهانی قدس شیراز در جمع خبرنگاران گفت: امروز راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر ایران و بلکه جهان با حضور گسترده‌ی مردم روزه‌دار و همیشه‌ در صحنه‌ی شیراز و سراسر فارس با شکوه هرچه تمامتر برگزار شد.

او با اشاره به نظم و امنیت حاکم بر راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر استان فارس، با یادآوری اینکه امام راحل فرمان تاریخی را در ۴۰ سال برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین صادر كردند، افزود:‌ امروز مردم فارس با سر دادن شعارهای بسیار كوبنده بار دیگر ارزش‌های انقلاب اسلامی را یادآور شدند.

گودرزی با تأكید بر اینكه قدس متعلق به مسلمانان است چرا كه قبله اول مسلمانان و دارای جایگاه عظیم معنوی در میان آنان است، گفت: امروز جلوه‌هایی از اقتدار مردم روزه‌دار را در اقصی نقاط مختلف این استان با نظمی بسیار شكیل و منظم كه همكاری بسیار خوبی با نیروی انتظامی داشتند را مشاهده كردم كه جای تقدیر فراوان دارد.

فرمانده انتظامی فارس با بیان اینكه امروز زن و مرد و پیر و جوان در این راهپیمایی حضور پیدا كردند و اقدامات سرخود رژیم كودك‌كش صهیونیستی را محكوم كردند، گفت: آنچه كه امروز این رژیم غاصب انجام می‌دهد دقیقاً بر عكس زیبایی‌ها در قاموس بشریت است لذا همه مردم در دنیای امروز جنایات این رژیم غاصب را محكوم می‌كنند.

وی با یادآوری جنایت‌های اخیر رژیم صهیونیستی در كشتار كودكان و زن پرستاری كه در حال حمل مجروحان است، تأكید كرد:‌ قطعاً خون این شهدا بركتی دارد كه به واسطه آن در آینده نزدیك شاهد نابودی كامل رژیم غاصب صهیونیستی از صحنه تاریخ خواهیم شد.

فرمانده انتظامي استان فارس نمايش اتحاد مسلمانان را از دستاوردهاي مهم روز جهاني قدس عنوان و اضافه کرد: روز قدس، يادگار ماندگار امام خميني(ره) است.

گودرزی روز جهاني قدس را روز بيداري اسلام و روز تحقق آرمان‌هاي مسلمانان جهان در برچيده شدن ظلم و ستم در دنيا توصیف و اضافه کرد: روز قدس متعلق به تمام ملت‌هاي مظلوم، احزاب و گروه‌ها، عدالت خواهان و آزادي خواهان جهان است، حضور گسترده مردم در اين راهپيمايي، تحقير رژيم غاصب صهيونيستي را به دنبال داشت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: