• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-4073-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

استاندار فارس خبر داد:

آغاز عملیات اجرایی جاده‌ی باجگاه به صدرا همزمان با عید فطر

استاندار فارس گفت: مطالعات لازم برای آغاز عملیات جاده اصلی صدرا به باجگاه انجام و پیمانکار این پروژه مشخص شده است که در ایام عید فطر آغاز عملیات اجرایی این پروژه را شاهد خواهیم بود.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، اسماعیل تبادار در ضیافت افطاری مجمع خیرین سلامت استان فارس با تسلیت شهادت مولای متقیان امام علی(ع) افزود: امیدوارم خداوند به همه ما توفیق دهد که از رفتار، سکنات، منش، گفتار و و کردار این امام همام بهره بگیریم.

وی تاکید کرد: ضرورت امروز و فردای ما توجه به روش زیست و زندگی امام علی(ع) است و باید به این موضوع توجه لازم را داشته باشیم.

استاندار فارس در ادامه به اقدامات خیرخواهانه دکتر سید علی ملک حسینی رییس هیات امنای مرکز خیریه آموزشی، پژوهشی و درمانی پیوند اعضای ابوعلی سینا اشاره کرد و گفت: دکتر ملک حسینی به عنوان یک عالم به تمام معنا در علم پزشکی در کشور و جهان سرآمد است.

تبادار گفت: پزشکان زیادی در کشور داریم اما نیک اندیشی، نوع دوستی، توجه به آلام، درد و نیازمندی دیگران تفاوت یک پزشک با دیگر پزشکان است که این ویژگی افراد را سرآمد می کند.

وی ادامه داد: اگر در همه علوم نیک اندیشی و علم اخلاق در پهنه زندگی افراد از کارگر، کشاورز، مهندس و پزشک وارد شود می تواند مفید باشد، بسیاری تلاش می کنند که مشهور باشند اما روال و روش زندگی این است که باید در حد خود مفید باشیم و هر کس، قدمی در راستای مفید بودن خود برای هم نوع بردارد مشهور هم خواهد شد.

نماینده عالی دولت در استان فارس یادآور شد: دکتر ملک حسینی چون در راستای مفید بودن خود در جامعه تلاش خود را بکار گرفت خدا نیز عنایت کرد تا این فرد مشهور شود و همگان نیکی و روش و منش این عزیز را تحسین و از او تقدیر کنند.

تبادار افزود: دکتر ملک حسینی با همت والایی که داشته است همه مکانیزم های کمکی را بکار گرفته تا کاری سترگ انجام دهد و مرکز خیریه آموزشی، پژوهشی و درمانی پیوند اعضای ابوعلی سینا را به عنوان یک مرکز بین المللی در استان فارس و شهر صدرا ساماندهی کرد.

وی ادامه داد: مرکز خیریه آموزشی، پژوهشی و درمانی پیوند اعضای ابوعلی سینا هم از نظر تجهیزات، هم از نظر متخصص و توجه به بیماران زمینه ها و ظرفیت های لازم را دارد.

استاندار فارس در ادامه با اشاره به کارهای بزرگ و خیر مرحوم نمازی در شیراز گفت: اگر شیوه سخاوت کرامت و انفاقی که اصول اصلی اخلاق اجتماعی و جزو تاکیدها و آموزه های دینی ما است در دستور کار انسان ها قرار گیرد ماندگاری برای این انسان ها رقم می خورد.

تبادار همچنین به درخواست ساماندهی پارک حاشیه ای مرکز خیریه آموزشی، پژوهشی و درمانی پیوند اعضای ابوعلی سینا اشاره کرد و افزود: شهردار صدرا و معاون عمرانی استانداری این موضوع را پیگیری می کنند تا ساماندهی لازم صورت بگیرد.

وی ادامه داد: از شرکت عمران صدرا درخواست کردم که گذر اصلی صدرا به باجگاه را در دستور کار قرار دهند که مطالعات لازم در این زمینه انجام و پیمانکاران آن نیز انتخاب شده است که در ایام عید فطر آغاز عملیات اجرایی این پروژه را شاهد خواهیم بود.

استاندار فارس همچنین به آوازه و ظرفیت های استان فارس در ادوار تاریخ اشاره و اضافه کرد: روزگاری این استان مرکز تمدن دنیا بوده است، امروز نیز نوادگان آن افراد باید برای آیندگان این آوازه ها را در ابعاد مختلف اجتماعی، آموزشی، فرهنگی و عمران و آبادانی ادامه دهند تا همچنان فارس در دنیا بدرخشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: