• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-4374-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان صنعت فارس مطرح کرد:

صدور بیش از 1800 فقره جواز تاسیس صنعتی در فارس

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: از سال 96 تاکنون یکهزار و 812 فقره جواز تاسیس صنعتی با حجم سرمایه‌گذاری 68 هزار و 367 میلیارد ریال صادر شده است.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس، علی همتی با اعلام خبر فوق بیان کرد: جوازهای تاسیس صادر شده در زمینه‌های محصولات کانی غیر فلزی،‌ لاستیک و پلاستیک، محصولات غذایی و آشامیدنی و ... است.

وی اضافه کرد: این جوازها براساس تقاضا و نیازمندی، در سطح استان فارس صادر شده و 28 هزار و 843 نفر فرصت شغلی را فراهم می‌کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس با بیان اینکه بیشترین جواز تاسیس صادره از نظر سرمایه‌گذاری در زمینه تولید محصولات از لاستیک و پلاستیک بوده است، تصریح کرد: در همین راستا این سازمان صنعت تعداد 263 فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی با حجم سرمایه‌گذاری 31 هزار و 951 میلیارد ریال در زمان فوق صادر کرده است.

همتی خاطرنشان کرد: پروانه بهره‌برداری صادر شده که هم‌اکنون در حال تولید می‌باشند در زمینه رشته‌های مختلف صنعتی با عناوین محصولات غذایی و آشامیدنی، سایر محصولات کانی غیر فلزی و محصولات از لاستیک و پلاستیک است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: