• یکشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-4774-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون شهرداری شیراز عنوان کرد:

هجمه‌ها علیه شهرداری شیراز ناجوانمردانه است

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با اشاره به فضاسازی‌های انجام شده طی ماه‌های گذشته در خصوص اقدامات این مجموعه، گفت: شهرداری و مجموعه‌ی مدیریتی شهرداری شیراز با هجمه‌های ناجوانمردانه‌ای روبرو است .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس حسین آرگیو یکشنبه 20 خرداد در جمع مدیران پروژه‌های بزرگ شهرداری شیراز، گفت: علی‌رغم تمام مشکلات و تنگناهای اقتصادی و مالی که نه تنها شهرداری شیراز بلکه تمام شهرداری‌های کلانشهرها و حتی دیگر بخش‌های کشور را درگیر کرده، فعالیت‌های عمرانی در شیراز مناسب است .

وی با تصریح اینکه با وجود تمام اقدامات انجام شده و در حال انجام، شهرداری و مجموعه‌ی مدیریتی شهرداری شیراز ناجوانمردانه مورد تهاجم نرم قرار دارد، یکی از علل اصلی این هجمه ها به خطر افتادن منافع شخصی آنان است .

آرگیو بخشی از این هجمه‌ها را به افراد خارج شده از مدیریت شهرداری و جاه‌طلبانی که مدعی حضور در پست‌های مدیریتی بوده‌اند نسبت داد و افزود: قرار نیست کسی تا ابد مدیر باشد، قرار نیست مدیریت فرصتی برای هرگونه تاختن با هدف کسب قدرت و مکنت باشد .

معاون شهرداری شیراز فرصت مدیریت را برای خدمت دانست و نه بهره جویی فردی و افزود: پایان زمان مدیریت باید فرصت پرداختن به خدمت های انجام شده باشد نه تخریب آنان که به خواست و انتخاب مردم، مسئولیتی را عهده‌دار شده‌اند .

آرگیو با اشاره به برخی مشکلات موجود بر سر راه اجرا و تکمیل پروژه‌های بزرگ عمرانی شیراز، پیشرفت پروژه ها در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته را مناسب ارزیابی و اضافه کرد: امروز با تمام تنگناها و چالش ها، پروژه ها پیشرفت فیزیکی مناسبی دارد .

وی با بیان اینکه مدیران پروژه ها باید در قبال پروژه خود پاسخگو باشند گفت: امروز برخی افراد دانسته یا ندانسته شهرداری را ناجوانمردانه آماج حمله و تخریب قرار داده اند .

آرگیو با تاکید بر اینکه مسئولیت پذیری، تلاش و پیگیری مجدانه شبانه روزی در اولویت توجه مدیران پروژه ها باشد، گفت: اختیار کامل به مدیران پروژه ها داده شده تا با حضور جدی و موثر کارها را طبق برنامه پیش ببرند و در قبال اختیارات نیز باید پاسخگو باشند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: