• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-6214-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

دبیر ستاد اسکان آموزش‌وپرورش فارس خبر داد:

آغاز طرح اسکان تابستانه فرهنگیان از هفته آخر خردادماه

دبیر ستاد اسکان آموزش‌وپرورش فارس از آغاز طرح اسکان تابستانه فرهنگیان از هفته آخر خردادماه در استان خبر داد .

به گزارش ایسنا به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس، خدابخش شهبازی با بیان اینکه ستاد اسکان موقت فرهنگیان در تابستان از هفته آخر خرداد ماه در استان فارس آغاز به فعالیت خواهد کرد، گفت: در تمام شهرستان‌های استان پایگاه پذیرش فرهنگیان مستقر می‌شود و در شیراز نیز 2 پایگاه برای این موضوع در نشر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه براساس تصمیم ستاد اسکان، پایگاه‌های پذیرش مسافران در کنار خیابان، محل‌های پر رفت‌وآمد و نزدیک به ورودی‌های شهر مستقر می‌شود، افزود: یکی از پایگاه‌های اسکان تابستانه فرهنگیان در شیراز، در مدرسه اختر معدل واقع در بلوار مدرس و دیگری نیز در هنرستان دارالفنون در بلوار امیرکبیر راه‌اندازی می‌شود.

شهبازی با بیان اینکه همه نواحی آموزش و پرورش شیراز آمادگی لازم برای اسکان فرهنگیان را دارند، گفت: با توجه به اینکه در ایام تابستان برخی مدارس در دست تعمیرند و یا اینکه برنامه‌های جانبی برای دانش‌آموزان تدارک دیده‌اند ، مدارسی که می‌توانند در طرح اسکان مشارکت داشته باشند ،طی هفته جاری تعیین خواهند شد.

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش‌وپرورش فارس خاطرنشان کرد: تابستان سال گذشته در مجموع 55 پایگاه پذیرش اسکان موقت فرهنگیان در شهرستان‌های استان فارس راه‌اندازی شد و 220 مدرسه در قالب 1600 کلاس درس در طرح اسکان مشارکت داشته‌اند.

شهبازی با اشاره به اسکان  449 هزار و 694 نفرروز در مدارس فارس در ایام تابستان سال گذشته، عنوان کرد: در تابستان سال گذشته در مجموع 149 هزار و 898 نفر در قالب 41 هزار و 813 خانوار در مدارس فارس اسکان یافتند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: