• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-6314-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

دبير ستاد ساماندهی امور جوانان استان فارس:

برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت سلامت روانی جامعه را ارتقاء می‌دهد

دبير ستاد ساماندهی امور جوانان استان فارس اعتقاد دارد که برنامه‌ریزی صحيح برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان می‌تواند مسیر تکامل شخصیتی نوجوان و به تبع آن ارتقای سلامت روانی جامعه را هموار سازد.

 به گزارش ايسنا منطقه فارس، حيدرعلي كامياب دوشنبه ٢١ خرداد در جلسه برنامه‌ریزی اوقات فراغت با تاکید بر اینکه باید نشاط اجتماعی اولویت نخست برنامه‌ریزی‌های اوقات فراغت باشد به تشریح اقدامات انجام شده توسط اداره‌کل ورزش و جوانان فارس پرداخت.

وی که اعتقاد دارد توسعه اماکن ورزشی برای برنامه‌ریزی در راستای پربار شدن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در شهر و روستاهای استان اقدامی لازم اما کافی نیست، خواستار ورود جدی دستگاه‌های مختلف به بحث اوقات فراغت نوجوانان و جوانان شد و افزود: نباید گمان کنیم که اوقات فراغت محدود به سه ماهه تابستان است.

 مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس با بیان اینکه اوقات فراغت فرصتی شایسته برای بازیابی انرژی‌های از دست رفته انسان‌ها و به دست آوردن نشاط دوباره است، گفت: تعبیر ما در ارتباط با اوقات فراغت از نشاط اجتماعی این است که با برنامه‌ریزی دقیق، کارشناسی شده و عملیاتی می‌توان جامعه را به سمت با نشاط شدن حرکت داد.

کامیاب شاد بودن و با نشاط بودن را دو مقوله جدا از یکدیگر عنوان کرد و گفت: شادی و نشاط یک ضرورت برای زندگی موفق در دنیا است. وی در خاتمه مهمترین کارکرد برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت را غنی ساختن کیفیت زندگی و رشد ابعاد مختلف شخصیت فرد دانست.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: