• شنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-281-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

سکان فجرسپاسی به رضایی سپرده شد/
فلاح: نیازمند حمایت برای خرید بازیکن هستیم

وحید رضایی، به عنوان سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز انتخاب شد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، وحید رضایی، کاپیتان سابق تیم فوتبال فجر شهید سپاسی به عنوان سر مربی این تیم انتخاب شد.

فصل پیش علی کلانتری سکان هدایت تیم فجر شهید سپاسی شیراز را عهده دار بود و امید به صعود را تا آخرین روزهای لیگ دسته یک، برای این تیم و طرفدارانش زنده نگه داشت.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ورزش و جوانان شیراز، مدیر عامل باشگاه فجر شهید سپاسی با تایید این خبر، قرارداد رضایی با این تیم را یکساله اعلام و اضافه کرد: سعی کردیم بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنیم تا فجر فصل خوبی را داشته باشد.

سرهنگ پاسدار رسول فلاح اضافه کرد: برای مربیگری فجر شهید سپاسی، از افراد مختلف برنامه گرفتیم و در نهایت وحید رضایی مورد تایید هیئت مدیره باشگاه قرار گرفت.

او با بیان اینکه باشگاه تنها یک انتخاب می توانست داشته باشد، خاطرنشان کرد: گزینه های دیگر هم برنامه های خوبی داشتند.

فلاح در خصوص قرارداد رضایی با ذوب آهن نیز گفت: اصول حرفه ای را مد نظر داشتیم و ابتدا با آقای آذری مدیرعامل ذوب آهن در این خصوص مذاکره کردیم و با رضایت ایشان سراغ وحید رضایی رفتیم.

او تعامل مدیرعامل ذوب آهن را خوب توصیف و اضافه کرد: این انتقال با تعامل مدیرکل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال فارس انجام شده است.

مدیرعامل باشگاه فجر شهید سپاسی همچنین گفت: بعد از واگذاری تیم تراکتورسازی به بخش خصوصی، این تیم چند بازیکنش را از دست داد و اگر بازیکن سربازها هم از آن جدا می شدند، با توجه به محدودیت نقل و انتقال، شرایط دشواری پیدا می کرد، به همین دلیل قرار شد پنج سرباز بازیکن این تیم فصل پیش رو هم با این تیم تبریزی کار را ادامه دهند، اما فجر می تواند از دیگر بازیکنان سرباز حاضر در لیگ برتر استفاده کند.

فلاح خاطرنشان کرد که نقل و انتقال بازیکن سربازان حاضر در لیگ برتر به تیم فجر شهید سپاسی در حال انجام است و گفت: امسال شرایط لیگ یک سخت تر خواهد بود و اگر نمایندگان فارس در مجلس و اعضای شورای شهر حمایت کنند امکان انجام خریدهای خوبی وجود دارد.

مدیرعامل فجر شهید سپاسی گفت: بازیکنانی مانند مشایخ و جودکی با پایان خدمت سربازی از تیم جدا شده اند و امین شجاعیان نیز قرادادش به پایان رسیده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: