• دوشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-1773-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی استانداری فارس:

در حوزه زنان تنها به آموزش اکتفا نشود

معاون سیاسی امنتی استانداری فارس که معتقد است در حوزه زنان نباید به آموزش صرف تنها اکتفا کرد، خواستار تمرکز بر یک موضوع خاص در حوزه زنان و پیگیری تاحصول نتیجه آن شد و گفت: متناسب با نیازهای زنان در شهر و روستاها باید برنامه‌ریزی‌ها انجام شود.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، هادی پژوهش جهرمی دوشنبه 11 تیر در دومین جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده استان فارس با تصریح اینکه نیاز به کار علمی و مطالعاتی در حوزه‌های مختلف داریم، گفت: ورود دانشگاه‌ها به حوزه‌هایی مانند زنان برای دنبال شدن برنامه‎ها با رویکردی علمی بسیار مطلوب است.

وی با بیان اینکه اگر تنها یک پنجم جمعیت زنان استان فارس نیاز به کار بیرون از خانه داشته باشند، حداقل یک سوم آنها نیاز به آموزش دارند، افزود: مشکل معیشتی در خانواده‌ها امروز بیش از گذشته خود را نشان می‌دهد که در این باره می‌توان با بهره‌گیری از تجربه کشورهای مختلف به راه‌اندازی کسب و کارهای کوچک برای زنان پرداخت.

معاون سیاسی امنتی استانداری فارس همچنین خواستار هماهنگی دستگاه‌های مختلف در قالب یک برنامه اجرایی و در زمانبندی مشخص برای امور زنان و خانواده شد.

پژوهش همچنین ورود زنان استان فارس برای آزادی تعدادی از زنان زندای جرائم غیرعمد را کاری مطلوب و ارزشمند دانست و گفت: نباید به دنبال رقم‌های درشت و انگشت شمار در این موضوع باشیم بلکه باید یک احساس مسئولیت اجتماعی در خصوصی کسانی که دچار اشتباهات غیرعمدی شده‌اند در سطح جامعه و تمام ایام سال ایجاد شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: