• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-1780-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره قرآنی اوقاف فارس عنوان کرد:

رتبه‌ی نخست دوره‌های تربیت مربی قرآن کشور به فارس رسید

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس از كسب رتبه نخست این استان در برگزاری دوره‌های تربیت مربی قرآن در كشور خبر داد .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی اوقاف فارس، سیدامیرعباس جلالی، گفت: در ارزیابی‌های انجام شده از عملكرد ادارات كل اوقاف استان‌ها در سال گذشته استان فارس موفق شد كه این رتبه در بخش مذكور كسب كند .

وی افزود: در سال گذشته ۴ دوره تربیت مربی قرآن با حضور ۳۳۴ نفر از بانوان در محل دانشكده مطالعات تطبیقی قرآن كریم شیراز برگزار شد .

جلالی با یادآوری اینكه پیش از این، دوره‌های مذكور به میزبانی شهر مقدس قم برگزار می‌شد، گفت: از سال گذشته بنا شد كه هر استانی درون خود این دوره‌ها را برگزار كند .

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس با بیان اینكه یكی از برنامه‌های ویژه این سازمان برگزاری دوره‌های تخصصی تربیت مربی قرآن است، گفت: امسال نیز این طرح را ادامه خواهیم داد .

وی، زمان برگزاری نخستین كارگاه تخصصی تربیت مربی قرآن كریم را در استان فارس از مردادماه امسال اعلام كرد و گفت: بعد از آن باز هم در ماه‌های مختلف این دوره‌ها برگزار خواهد شد .

جلالی با بیان اینكه تا سال گذشته این دوره‌ها تنها برای بانوان برگزار می‌شد، گفت:‌ امسال این كارگاه‌ها علاوه بر بانوان، برای آقایان نیز برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: