• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-6214-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

خطوط جدید مینی‌بوسرانی در شیراز راه‌اندازی می‌شود

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز از راه‌اندازی خطوط جدید مینی‌بوسرانی و تغییرات در خطوط اتوبوسرانی این کلانشهر با هدف تسهیل در رفت و آمد شهروندان و دسترسی سریع و آسان به ایستگاه‌های قطارشهری خبر داد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، مجتبی زوربخش سه‌شنبه 19 تیر در جمع خبرنگاران بیان کرد: بازنگری خطوط اتوبوسرانی شهر شیراز در راستای ارتباط سریع و راحت شهروندان با سایر مدهای حمل و نقل مانند قطارشهری، از اولویت‌های مهم این معاونت در سال جاری است.

وی افزود: خط 110 اتوبوس که در گذشته از مبداء پایانه ولی‌عصر به مقصد پایگاه هوایی به شهروندان خدمات ارائه می‌کرد در طرح جدید مسیر آن کوتاه‌تر و با دو دستگاه مینی ‌وس از مبداء ایستگاه قطارشهری فرصت شیرازی به مقصد پایگاه هوایی در دسترس شهروندان خواهد بود.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز ادامه داد: خط جدید 115 با 12 دستگاه مینی‌بوس از ایستگاه قطار شهری احسان به مقصد شهرک فجر در اختیار شهروندان خواهد بود که در مسیر بین راهی از بزرگراه حسینی‌الهاشمی، بلوار آفرینش، بلوار غدیر، میدان اول و دوم گلستان و شهرک گلستان شمالی عبور خواهد کرد.

زوربخش خاطرنشان کرد: خط جدید 119 با 8 دستگاه اتوبوس از پایانه ولی‌عصر با حرکت در مسیر بلوارهای مدرس، فضیلت و تونل سعدی به مقصد بلوار شهید وفایی راه‌اندازی شده که درخواست بسیاری از شهروندان ساکن آن محدوده بوده است.

وی با بیان اینکه خط مستقیم میدان الله تا میدان نمازی نیز در طرح جدید بدلیل راه‌اندازی خط 1 مترو حذف شده است، گفت: خط جدید 120 از ایستگاه میدان الله قطار شهری به مقصد فرودگاه شهید دستغیب با 2 دستگاه اتوبوس در دسترس شهروندان بویژه مسافران محترم قرار گرفته است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز یادآور شد: خط جدید 121 از مبداء ایستگاه قطار شهری قصردشت با 2 دستگاه اتوبوس  در مسیر خیابان گلخون و بلوار شهید چمران به مقصد بلوار نیایش نیز از خطوط جدیدی است که در اختیار شهروندان قرار گرفته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: