• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-4874-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس خبر داد:

اختصاص مشوق‌هاي سرمايه‌گذاري 50 تا 90 درصدي در اقليد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از اختصاص مشوق‌هاي سرمايه‌گذاري 50تا 90درصدي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي شهرستان اقليد خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، احد فتوحي سه‌شنبه 19 تیر در حاشیه بازديد از شهرك هاي صنعتي اقليد با اشاره به وجود ۲۱۵ هکتار اراضی صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اقلید، از بهره‌برداری و تولید 20 واحد صنعتی با اشتغال‌زایی 312نفری در این شهرک‌ها و نواحی خبر داد.

وی همچنین بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های مناسب موجود در شهرک‌ها و نواحی صنعتی تأکید کرد و با اشاره به زیرساخت‌های موجود در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اقلید 1 و 2، تیمارجان، خنجشت، حسن‌آباد و سده تصریح کرد: می‌توان در راستای ایجاد اشتغال از ظرفیت این شهرک‌ها استفاده کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به 291 هکتار اراضی که در اختیار شهرک‌ها و نواحی صنعتی شهرستان اقلید قرار دارد، عنوان کرد: 215 هکتار از این اراضی صنعتی هستند.

فتوحی با بیان اینکه تاکنون 80 قرارداد سرمایه‌گذاری با متقاضیان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اقلید منعقد شده است گفت: 20 واحد صنعتی با اشتغال‌زایی 200 نفر در این شهرستان در مرحله بهره‌برداری و تولید قرار دارند.

وی کاهش سهم پرداخت نقدی قیمت زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سده، اقليد دو و حسن‌آباد به 5 درصد و افزایش مدت پرداخت اقساط به 48 ماه را ازجمله مشوق‌های در نظر گرفته‌شده برای استفاده هرچه بیشتر صنعتگران و سرمایه‌گذاران از ظرفیت‌های موجود در این شهرک‌ها خواند و گفت: 90 درصد از اسناد تعهدی سرمایه‌گذاران در این شهرک‌ها به شرط بهره‌برداری طرح طی برنامه زمان‌بندی و نیز ایجاد اشتغال بر اساس جواز تأسیس، به آن‌ها بازگردانده می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس همچنین به کاهش سهم پرداخت نقدی قیمت زمین به 5 درصد و افزایش مدت پرداخت اقساط به 48 ماه در شهرک صنعتی خنجشت اقلید اشاره و اظهار کرد: در این شهرک صنعتی نیز به شرط بهره‌برداری از طرح، طی برنامه زمان‌بندی و نیز ایجاد اشتغال بر اساس جواز تأسیس تا سقف 70 درصد از اسناد تعهدی سرمایه‌گذاران و صنعتگران به آن‌ها بازگردانده می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: