• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-5274-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق فارس:

نقش صنایع بزرگ در بهینه‌سازی مصرف برق اثرگذار است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: مصرف بهینه انرژی به وسیله صنایع نقش بسزایی در پیشبرد اهداف شرکت توزیع نیروی برق استان دارد ودر صورت اعمال موارد مدیریت مصرف و همکاری صنایع در تابستان با صنعت برق کمک شایانی خواهد بود.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، زینل قنبری چهارشنبه 20 تیر درجمع خبرنگاران یکی از راهکارهای مهم در زمینه کنترل پیک بار تابستان را استفاده از ظرفیت صنایع بزرگ و جلب همکاری آنان د رزمینه اجرای برنامه‌های مدیریت مصرف برق عنوان کرد و افزود: طرح ذخیره عملیاتی صنایع و کاهش و قطع برنامه‌ریزی شده از شیوه‌های همکاری با اداره برق است و اجرای این طرح و جابجایی زمان تولید ازسوی صنایع موجب می‌شود که بهترین تمهیدات درکاهش اوج مصرف برق در فصل تابستان به‌کار گرفته شود .

وی نقش صنایع درمدیریت پیک بار برق در تابستان را بسیار با اهمیت توصیف کرد و گفت: بیش از 51 درصد برق در استان در بخش‌های صنعتی و کشاورزی، صرف تولید می‌‌شود که نشان دهنده مناسب‌ترین شیوه استفاده از انرژی برق در این استان است .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با اشاره به مدیریت 19 مگاواتی مصرف برق صنایع بزرگ استان در تابستان سال 96 خاطرنشان کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان فارس امیدوار است با همراهی و مشارکت مشترکین صنعتی، برقی مطمئن و پایدار را به همه مشترکین و بویژه صنایع درجهت رونق چرخه اقتصادی ارائه دهد .

قنبری، انتقال روزهای تعطیلی صنایع از روز جمعه به یکی از روزهای میانی هفته، استفاده از ژنراتور صنایع در زمان‌های پیک بار، انتقال تعطیلات تابستانی و تعمیرات سالانه در زمان پیک تابستان را از جمله راهکارهای مدیریت مصرف برق در بخش صنایع برشمرد و بیان داشت: جلب همکاری 207 واحد صنعتی درطرح تعطیلات تابستانی، پرداخت بیش از 6800 میلیون ریال به صنایع همکار و همچنین ترویج استفاده از تکنولوژی ها ی نوین از جمله سیاست های بهینه سازی مصرف این شرکت در سال 96 جهت صنایع استان بودند که خوشبختانه همگی محقق شدند.

مدیرعامل توزیع برق فارس ابراز امیدواری کرد: در تابستان امسال با پیگیری اجرای برنامه های پاسخگویی بار در بخش صنعتی بتوانیم در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی برق گام های موثرتری برداریم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: