• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-7114-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:

بیمارستان تامین اجتماعی شیراز را با توان داخلی می‌سازیم

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی  تصریح کرد: با توجه به برخورداري ایران از دانش و فناوري لازم، مشکلی در فراروي ساخت بیمارستان 320 تختخوابی این سازمان در شیراز وجود ندارد و این بیمارستان با تکیه بر توان داخل احداث می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سید تقی نوربخش چهارشنبه 20 تیر در حاشیه بازدید از محل ساخت بیمارستان 320 تختخوابی تامین اجتماعی شیراز در جمع خبرنگاران بیان کرد: یک سرمایه‌گذار خارجی در این زمینه ساخت این مرکز درمانی ابراز علاقه کرده بود که با توجه به شرایط تحریم‌ها، به مرحله عقد قرارداد نرسید .

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اعتبار مورد نیاز براي ساخت بنا و تأسیسات این بیمارستان را 300 میلیارد تومان اعلام و  با بیان اینکه مدت زمان 48 ماه براي اجراي این طرح پیش‌بینی شده است، خاطرنشان: در صورت ورود خیرین و برخوردار شدن از کمک مالی آنها، می‌توان به بهره‌برداري از این بیمارستان در مدت زمان کوتاه‌تري امیدوار بود.

نوربخش با دعوت از خیرین براي مشارکت مالی در ساخت بیمارستان تامین اجتماعی در شیراز، خاطرنشان کرد: همه خدمات این بیمارستان به بیمه شدگان تامین اجتماعی به صورت رایگان خواهد بود و خیرین در صورتی که تمایل به مشارکت در یک اقدام بزرگ و ماندگار را دارند، می‌توانند در فرایند اجراي این طرح مشارکت کنند.

وی پیشنهاد داد که هیات امنایی متشکل از بزرگان و شخصیت‌هاي مطرح استان فارس و شهر شیراز براي نظارت بر روند جمع‌آوري و هزینه‌کرد کمک‌هاي اهدایی خیرین تشکیل شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به این که بیمارستان 320 تختخوابی تامین اجتماعی در زمینی به وسعت حدود 25 هکتار و در فضایی به وسعت 60 هزار متر مربع در بولوار حسینی‌الهاشمی شیراز ساخته می‌شود، گفت: کارگاه ساخت این بیمارستان، هفته آینده تجهیز و عملیات اجرایی طرح آغاز می‌شود.

نوربخش در خاتمه بار دیگر با تاکید بر اینکه بیمارستان 320 تختخوابی این سازمان بیمه‌گر در شیراز با تکیه بر توان داخلی ساخته می‌شود، از خیرین و نیک‌اندیشان براي مشارکت مالی در ساخت این بیمارستان دعوت کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: