• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-5374-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تعاون استان فارس اعلام کرد:

پرداخت ۶۷ میلیارد تومان وام اشتغال پایدار روستایی در فارس

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: تاکنون ۵۶۱ طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری با اعتبار ۶۷ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان در بانک‌های عامل به مرحله عقد قرارداد رسیده است .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس سهراب مختاری پنجشنبه ۲۱ تیر در جمع خبرنگاران گفت: ۲۸۱۸ طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری با اعتباری حدود ۱۲۳۶ میلیارد تومان در کمیته‌ی فنی استان فارس تایید و به بانک‌های عامل ارسال شده است.

مختاری با بیان اینکه از این بین ۸۹۲ طرح اشتغال روستایی و عشایری با اعتبار ۱۶۹ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان در بانک‌های عامل استان فارس مصوب شده و ۵۶۱ طرح با اعتبار ۶۷ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان در بانک‌های عامل به مرحله‌ی عقد قرارداد رسیده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس با بیان اینکه ۹۸۳ طرح اشتغال فراگیر با اعتباری بالغ بر ۹۰۴ میلیارد تومان به بانک‌های عامل این استان معرفی شده است، گفت: از این بین ۶۲ طرح در بانک مصوب شده که ۴۷ طرح آن با اعتبار ۴۴ میلیارد و ۸۲۴ میلیون تومان به مرحله عقد قرارداد رسیده است .

مختاری خاطرنشان کرد: بانک‌های توسعه تعاون، کشاورزی، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید به عنوان بانک‌های عامل پرداخت ‌کننده تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری و اشتغال فراگیر تعیین شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: